sobota 16.6.2018

0 Trnava
0 Zbrojovka Brno
příp.

středa 20.6., 16:30

Zbrojovka Brno
Slovan Bratislava
příp.

sobota 23.6., 16:00

Sokol Lanžhot
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 30.6., 16:00

Nitra
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 7.7., 11:00

Zbrojovka Brno
MFK Skalica
příp.

sobota 14.7.

Vyškov
Zbrojovka Brno
příp.

Pivarník po Slovácku: Opakuje se to pořád dokola, i zkušení hráči selhávají v koncovce

Pivarník po Slovácku: Opakuje se to pořád dokola, i zkušení hráči selhávají v koncovce

U h e r s k é H r a d i š t ě - Zbrojovka nezvládla další klíčový souboj a v záchranářském duelu na Slovácku podlehla 0:1. Opakoval se obraz z minulých utkání - naději na lepší výsledek zhatilo neproměňování šancí.

14.4.2018 | Martin Lísal

 

Změnil se tak jen součet minut, po které Zbrojovka nedala gól - 490. "Opakuje se to pořád dokola. Zkušení hráči selhávají v koncovce. Ne že nedají gól, ani netrefí bránu. To, co nedal Juhar a co nedal Škoda, to je trestuhodné," hovořil kouč Pivarník na pozápasové tiskovce.

Samotný duel tak rozhodla situace z 58. minuty - Juroškova povedená střela. "Bohužel jsme dostali gól po hrubé chybě. Celkově to bylo hodně bojovné utkání, na obou stranách bylo k vidění hodně nepřesností. Ale fotbal se hraje na góly, my je nedáváme a tak nemůžeme vyhrát."

Aby toho nebylo málo, po prohře Zbrojovka padla na poslední příčku, na záchranu ztrácí šest kol před koncem čtyři body. "Prohra dopadne na psychiku podobně, jestli jste poslední nebo předposlední, to až takový vliv nemá. Je čím dál těžší se zvednout, můžeme mluvit o čem chceme, ale pět zápasů jsme nedali gól, bez toho se nedá hrát. Můžeme se bavit o nějaké hře, o čemkoliv, o šancích, které máme. Pokud zahodíme to, co dnes a třeba s Karvinou, tak si vyhrát nezasloužíme," pokračoval Pivarník.

Ten do utkání nasadil od úvodní minuty Bazeljuka, ruský útočník na hřišti ale vydržel jen poločas. "Člověk přemýšlí, jestli nasadit zkušenější hráče, kteří mají větší potenciál dát gól, jiní jsou zase bojovnější. Pokud nemáte ani jedno, je to problém," potvrdil kouč, že jej výkon hrotového hráče v první půli nepotěšil. "Co se dalších hráčů se týče, uzdravuje se Gomes, ale na zápas to ještě nebylo. Stejně tak Kratochvíl, u něj byly pořád dozvuky otřesu mozku ze zápasu proti Karviné," zakončil Pivarník.

 

Aktuality

13.6.2018

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální fanshop Zbrojovky bude ve čtvrtek 14. června z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

7.6.2018

Pachlopník v repre

Zbrojovák Ondřej Pachlopník byl dodatečně nominován do reprezentace U18 pro turnaj v Lisabonu (9. až 18. června). Národní tým se během turnaje postupně utká s Japonskem, Norskem a Portugalskem.

30.5.2018

Otevírací doba Fanshopu

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 31. května z provozních důvodů uzavřen. Otevřeno naopak bude mít v sobotu 2. června během Dětského dne se Zbrojovkou a utkání hvězd, a to od 10 hodin.

30.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Svoboda, Adam Stejskal a Michal Ševčík byli nominováni do reprezentace U16 pro přípravné zápasy s Běloruskem (5. června v Domažlicích a 7. června v Dobřanech).

25.5.2018

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v úterý 29. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

22.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Růsek a Ladislav Krejčí se zúčastní tréninkového kempu reprezentace U20 v Písku (28. až 30. května). Mezi náhradníky je David Gáč. Tonda Růsek je zároveň náhradníkem reprezentace U21 pro soustředění a přípravné zápasy v Rakousku. Adam Obert pak odcestuje se slovenským týmem U16 na dva přípravné zápasy proti Dánsku (27. až 31. května).

17.5.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, Filip Šimeček a David Jambor byli nominováni do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Ukrajinou (22. a 24. května v Praze).

27.4.2018

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v týdnu od 30. dubna do 4. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

26.4.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Tomáš Chyla, Martin Papež a Martin Sedlák byli nominováni do reprezentace U18 pro nadcházející Slovakia Cup. V jeho rámci se tým utká s Ukrajinou, Kazachstánem a USA, 11. května turnaj vyvrcholí duelem o umístění. Mezi náhradníky je Ondřej Pachlopník.

6.4.2018

Zemřel pan Jaroslav Sommernitz

S hlubokým zármutkem vám sdělujeme, že ve věku nedožitých 64 let včera zemřel pan Jaroslav Sommernitz, dlouholetý trenér mládeže a pedagog na ZŠ Janouškova. Čest jeho památce!

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2018 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz