sobota 5.5.2018

0 Zbrojovka Brno
3 Jablonec
27.kolo

neděle 13.5.2018

1 Teplice
4 Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 19.5.2018

0 Zbrojovka Brno
0 Jihlava
29.kolo

sobota 26.5., 16:00

Baník Ostrava
Zbrojovka Brno
30.kolo

Hráč utkání Juhar: Mohli jsme mít tři body, ale i s jedním jsem spokojený

Hráč utkání Juhar: Mohli jsme mít tři body, ale i s jedním jsem spokojený

P r a h a - Z utkání Zbrojovky na Spartě uplynulo padesát minut. Turecký brousek Kaya tvrdým zákrokem poslal k zemi Růska, ten ale stihl odehrát míč na Martina Juhara. Slovenský záložník neváhal, vypálil - a tečovaná střela skončila v síti!

5.3.2018 | Martin Lísal

 

V tu chvíli byl Juhar pro sektor hostujících fanoušků (a další Zbrojováky u obrazovek televizí a počítačů) absolutním hrdinou. Po utkání také přebral ocenění pro Hráče utkání. Mrzet jej tedy mohlo jen to, že jeho gól nebyl nakonec vítězný a Sparta srovnala na 1:1. "Odehráli jsme dobrý zápas, poctivě bránili a bojovali. Sparta má určitě kvalitu. Měli jsme i další šance, nakonec máme remízu a můžeme být spokojení," hodnotil po utkání záložník, který za pár dní oslaví třicátiny.

Právě Juhar byl jedním z hráčů, kteří mohli přidat i další branku. V první půli pálil těsně vedle z přímého kopu, mrzet jej mohla ale spíše situace z poločasu druhého. "Chybělo odhadem nějakých dvacet centimetrů. Kdybych to trefil, mohl to být jiný zápas a mohli jsme si odvézt tři body. Ale i s tím jedním jsem spokojený," zopakoval.

O samotné gólové situaci hovořil poměrně stručně. "Viděl jsem, že nemám komu přihrát, zkusil jsem tedy vystřelit. Míč byl ještě tečovaný a spadlo to tam. Už jak to letělo, tak jsem tušil, že by to mohl být gól," usmíval se Juhar, který na Spartě v minulosti působil. "Je to tím pikantnější, i když to je přece jen už nějakých sedm let."

A jak viděl Juhar kritický moment v podobě vyloučení Lukáše Kryštůfka? "Stál jsem od toho nějakých třicet metrů, těžko se mi o tom mluví. Nezdálo se mi, že by hrál rukou úmyslně, ale vážně se to na takovou dálku a z takového úhlu posuzuje špatně. V deseti to pak bylo náročné, Sparta hodně útočila, ale odbojovali jsme to a máme bod. Škoda jen té poslední šance, kdyby to Sedlo dal, bylo by to fantastické," zakončil Juhar při vzpomínce na závěrečnou možnost svého spoluhráče.

 

Aktuality

22.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Růsek a Ladislav Krejčí se zúčastní tréninkového kempu reprezentace U20 v Písku (28. až 30. května). Mezi náhradníky je David Gáč. Tonda Růsek je zároveň náhradníkem reprezentace U21 pro soustředění a přípravné zápasy v Rakousku. Adam Obert pak odcestuje se slovenským týmem U16 na dva přípravné zápasy proti Dánsku (27. až 31. května).

17.5.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, Filip Šimeček a David Jambor byli nominováni do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Ukrajinou (22. a 24. května v Praze).

27.4.2018

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v týdnu od 30. dubna do 4. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

26.4.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Tomáš Chyla, Martin Papež a Martin Sedlák byli nominováni do reprezentace U18 pro nadcházející Slovakia Cup. V jeho rámci se tým utká s Ukrajinou, Kazachstánem a USA, 11. května turnaj vyvrcholí duelem o umístění. Mezi náhradníky je Ondřej Pachlopník.

6.4.2018

Zemřel pan Jaroslav Sommernitz

S hlubokým zármutkem vám sdělujeme, že ve věku nedožitých 64 let včera zemřel pan Jaroslav Sommernitz, dlouholetý trenér mládeže a pedagog na ZŠ Janouškova. Čest jeho památce!

29.3.2018

S Plzní ve 20:15

Utkání 25. kola HET ligy proti Plzni sehrajeme v sobotu 21. dubna ve 20:15 před kamerami ČT Sport.

26.3.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Lukáš Endl, David Jambor a Filip Kocůrek byli nominováni do reprezentace U15 pro dvojzápas v Irsku (3. a 5. dubna). Mezi náhradníky je Matěj Ryšavý.

14.3.2018

V reprepauze se Senicou

Fotbalisté Zbrojovky sehrají v reprezentační přestávce přípravný zápas se Senicou. Na hřišti účastníka slovenské nejvyšší soutěže se představí v úterý 20. března v 15 hodin.

5.2.2018

Zemřel Zdeněk Farmačka

S hlubokým zármutkem jsme přijali zprávu, že ve věku 75 let zemřel někdejší hráč Zbrojovky pan Zdeněk Farmačka. Za Zbrojovku odehrál v letech 1964 až 1967 79 prvoligových zápasů a vstřelil 7 branek. Zahrál si i ve Veletržním poháru (předchůdci Poháru UEFA a Evropské ligy). Poslední rozloučení s panem Farmačkou se uskuteční 12. února v 10:30 v Obřadní síni krematoria města Brna (Jihlavská 1). Čest jeho památce!

22.1.2018

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 25. ledna z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2018 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz