sobota 7.4.2018

0 Zbrojovka Brno
1 Slavia Praha
23.kolo

sobota 14.4.2018

1 Slovácko
0 Zbrojovka Brno
24.kolo

sobota 21.4.2018

1 Zbrojovka Brno
3 Viktoria Plzeň
25.kolo

pátek 27.4., 18:00

Dukla Praha
Zbrojovka Brno
26.kolo

sobota 5.5., 16:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Jablonec
27.kolo

neděle 13.5., 17:00

Teplice
Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 19.5., 17:00

Zbrojovka Brno
Jihlava
29.kolo

sobota 26.5.

Baník Ostrava
Zbrojovka Brno
30.kolo

Novopečený tatínek Pavlík: Snažím se pomáhat, jak jen to jde

Novopečený tatínek Pavlík: Snažím se pomáhat, jak jen to jde

B r n o - Narodí se na Štědrý den? Nebo snad dřív? Právě takovou otázku řešil během dovolené Petr Pavlík, který s manželkou netrpělivě očekával narození dcery. Nakonec šťastnou zprávu vyslali do světa třicátého prosince.

9.1.2018 | Martin Lísal

 

Třetího ledna (tedy v den zahájení přípravy) si pak Petr malou Sofinku i manželku Zuzanu odvezl z břeclavské porodnice domů do Senice.

Peťo, v první řadě tobě i celé rodině ještě jednou gratulujeme a přejeme hodně zdraví. Jak jsi ty hektické okamžiky prožíval?
Byl jsem u porodu, vůbec jsem nad jinou možností neuvažoval. Manželka byla silná, všechno zvládla. Klobouk dolů nejen před ní, ale před všemi ženami, porod není nic příjemného a snadného. Já sám jsem prožíval velké emoce, byl to nepopsatelný zážitek.

Jak složité bylo plánovat dovolenou a vánoční svátky?
Původně jsme termín měli dvacátého sedmého prosince, ale na kontrolách vše nasvědčovalo tomu, že to bude dřív. Vánoce jsme si tedy udělali u nás doma týden dopředu s rodiči a ještě předtím s druhými. Na Štědrý den jsme byli sami a čekali. Nakonec to přišlo třicátého prosince. Je asi štěstí, že to vyšlo takto na období volna, třeba během sezony by vše bylo složitější. Když se malá narodila, moji i manželčini rodiče přijeli hned za námi. Navštívili holky v nemocnici, přespali u nás. Takže jsme poseděli a oslavili Silvestr v rodinném kruhu.

Na případnou další oslavu asi s ohledem na start přípravy nebyl moc prostor, že?
Jen v sobotu po utkání s Pardubicemi jsme v Senici měli menší posezení se známými, dali jsme si dobré jídlo, poseděli, pokecali. Nic velkého, protože teď na to opravdu není vhodný čas. A klukům do kabiny jsem dovezl dort a nějaké občerstvení.

Holky máš doma zhruba týden, jak to zatím jde?
Sofinka je hodná, vše je v pohodě. Když má hlad nebo potřebuje přebalit, zapláče si. Snažím se pomáhat, jak to v nabitém programu jde, přece jen máme každý den tréninky a někdy v Brně musím přespat. Takže veškerý čas, kdy jsem s nimi, se snažím využít. Nakupuju, vařím, uklízím, hlídám malou, aby měla manželka taky nějaký čas pro sebe a odpočinek. K přebalování jsem se zatím ještě nedostal, ale ani s tím nebude problém (úsměv).

A jak si ty sám užíváš změnu života o 180 stupňů?
Jsem šťastný. Těším se na každý den se Sofinkou a nikam dál se nedívám. Jak jsem říkal, ani se to moc popsat nedá.

Jak těžké bylo tak rychle přepnout do pracovního režimu? A zrovna v zimě, v období pověstné dřiny?
Měli jsme individuální plán, takže na přípravu jsem myslel už v prosinci. Ta letošní nijak nevybočuje z toho, co jsem už zažil. Dostáváme se do toho, každý z nás má tělo trochu ztuhlé, potřebujeme ro rozhýbat a nabrat kondici a sílu. Každý ví, o co jde, dáváme tomu všichni ne sto, ale dvě stě procent, protože víme, že z toho budeme těžit celý rok.

Jak ti sedl první zápas po boku nového parťáka Lukáše Kryštůfka?
Byl to první zápas na umělce se vším, co k tomu patří. Tyhle začátky prožívá každý a je na nás, abychom se trénink od tréninku zlepšovali a naše forma gradovala. Lukáš tu není ani týden, i tohle k přípravě patří, potkávají se často noví spoluhráči a zvykají si na sebe. Odehráli jsme spolu poločas, takže je strašně brzy říkat něco podrobnějšího.

Počasí je zatím poměrně příznivé, ale hned při prvním tréninku tomu tak nebylo. Neuvažoval jsi nad navlečením termoprádla?
Ne, byla to pohoda (úsměv). Až bude mrznout, tak možná. Přece jen už nejsem nejmladší. Ale pokud vyloženě nemrzne, tak o tom neuvažuju. V zápase určitě ne, ale při nějakém tréninku dlouhé tepláky nevylučuju (úsměv).

Díky za rozhovor a ať se daří!

 

Aktuality

6.4.2018

Zemřel pan Jaroslav Sommernitz

S hlubokým zármutkem vám sdělujeme, že ve věku nedožitých 64 let včera zemřel pan Jaroslav Sommernitz, dlouholetý trenér mládeže a pedagog na ZŠ Janouškova. Čest jeho památce!

29.3.2018

S Plzní ve 20:15

Utkání 25. kola HET ligy proti Plzni sehrajeme v sobotu 21. dubna ve 20:15 před kamerami ČT Sport.

26.3.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Lukáš Endl, David Jambor a Filip Kocůrek byli nominováni do reprezentace U15 pro dvojzápas v Irsku (3. a 5. dubna). Mezi náhradníky je Matěj Ryšavý.

14.3.2018

V reprepauze se Senicou

Fotbalisté Zbrojovky sehrají v reprezentační přestávce přípravný zápas se Senicou. Na hřišti účastníka slovenské nejvyšší soutěže se představí v úterý 20. března v 15 hodin.

5.2.2018

Zemřel Zdeněk Farmačka

S hlubokým zármutkem jsme přijali zprávu, že ve věku 75 let zemřel někdejší hráč Zbrojovky pan Zdeněk Farmačka. Za Zbrojovku odehrál v letech 1964 až 1967 79 prvoligových zápasů a vstřelil 7 branek. Zahrál si i ve Veletržním poháru (předchůdci Poháru UEFA a Evropské ligy). Poslední rozloučení s panem Farmačkou se uskuteční 12. února v 10:30 v Obřadní síni krematoria města Brna (Jihlavská 1). Čest jeho památce!

22.1.2018

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 25. ledna z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

2.1.2018

Duel s Pardubicemi v TV

Zbrojovka se během zimní přípravy objeví i na televizních obrazovkách! Úvodní utkání zimní Tipsport ligy s Pardubicemi (sobota 6. ledna, 13:00) bude přenášet kanál Nova Sport 2.

30.12.2017

Petr Pavlík otcem!

Zbrojovák Petr Pavlík se dnes stal tatínkem - ve 21:16 přivítal na světě dcerku Sofii. Gratulujeme novopečeným rodičům k opožděnému vánočnímu dárku - a ať jste všichni zdraví!

28.12.2017

Fanshop v lednu 2018

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude z provozních důvodů v první polovině ledna uzavřen. Prvním prodejním dnem v roce 2018 je úterý 16. ledna, dále pak bude otevřeno dle standardní otevírací doby (každé úterý 15:30 až 18:00, čtvrtek 14:00 až 18:00 a v den utkání hodinu před výkopem).

7.12.2017

Škoda hráčem měsíce!

Zbrojovák Michal Škoda získal ocenění Hráč měsíce listopadu. Michalovi se v tomto období povedlo vstřelit tři branky, které znamenaly dvě důležité výhry s Teplicemi a v Jihlavě. Gratulujeme!

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2018 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz