neděle 9.4.2017

3 Sparta Praha
2 Zbrojovka Brno
23.kolo

sobota 15.4.2017

2 Zbrojovka Brno
0 Jablonec
24.kolo

sobota 22.4.2017

2 Zbrojovka Brno
3 Mladá Boleslav
25.kolo

pátek 28.4., 18:00

Jihlava
Zbrojovka Brno
26.kolo

neděle 7.5., 17:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Zlín
27.kolo

sobota 13.5., 15:00

Příbram
Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 20.5., 17:00

Zbrojovka Brno
Viktoria Plzeň
29.kolo

sobota 27.5., 17:00

Slavia Praha
Zbrojovka Brno
30.kolo

Róbert Kafka

Narozen 2.4.1962 v Bratislavě
Post útočník / ofenzivní záložník
1. liga 41 / 19, 2 sezony (1989/90, 1992/93)
2. liga 94 / 28, 5 sezon (1983/84 - 1986/87, 1988/89)
Repre "B"
1 / 0

Kariéra

Milníky 2x nejlepší střelec klubu (1984/85, 1989/90)
2. nejlepší střelec ligy (1989/90)
Finalista Poháru ČMFS 1995/96 a 1997/98
Zajímavost
15.8. 1993: vstřelil Chebu první drnovickou branku v nejvyšší soutěži
22.5. 1999: vstřelil Brnu svůj poslední ligový gól, navíc za Lužánkami
Další kluby Láb, Slovan Bratislava, Spoje Bratislava, Cheb, Bourges (FRA), Drnovice, Karviná, Bavory, Líšeň
Futsal Dino Brno
Aktivní ne

Hráčská působiště

Od – doKlubStarty / góly
1970 - 1974 TJ Družstevník Láb -
1974 - 1979 TJ Slovan Bratislava - žactvo, dorost -
1979 - 1980 TJ Družstevník Láb - dorost -
1980 - 1981 TJ Družstevník Láb (IV.) -
1981 - 1983 TJ Spoje Bratislava (III.) -
1983 - 1986
TJ Zbrojovka Brno (II.)79 / 17
1987 - 1988TJ Rudá Hvězda Cheb (I.)55 / 14
1989
TJ Zbrojovka Brno (II.)15 / 11
1989 - 1990TJ Zbrojovka Brno (I.)30 / 18
1990 - 1992FC Bourges (FRA, II.)46 / 9
1992
FC Boby Brno (I.)11 / 1
1993FC Gera Drnovice (II.)-
1993 - 1998FC Gera / Olpran / Petra Drnovice (I.)126 / 15
1998
nižší soutěž v Rakousku-
1999FC Karviná (I.)14 / 1
1999 - 2002nižší soutěž v Rakousku-
2002 - 2003ŠK Láb (SVK, IV.)25 / 13
2003 - 2004ŠK Láb (SVK, III.)29 / 2
2004 - 2006--
2006 - 2007TJ Palavan Bavory (VII.)-
2007 - 2008TJ Palavan Bavory (VI.)? / 3
2009
SK Líšeň C (IX.)5 / 5
2009
SK Líšeň C (VIII.)2 / 0

Reprezentace

Reprezentační týmStarty / góly
ČSSR "B" 1 / 0

Prvoligové statistiky

Celkově 236 / 49
FC Zbrojovka Brno 41 / 19
1. FK Drnovice126 / 15
TJ Rudá Hvězda Cheb55 / 14
FC Karviná14 / 1

Trenérská působiště

Od – doKlubPozice
2002 - 2004 ŠK Láb (SVK, IV.-III.) hrající trenér
2004 - 2006 1. FK Drnovice trenér dorostu, šéftrenér ml.
2007 - 2008 SK Rostex Vyškov šéftrenér mládeže
2008 - 2009
SK Líšeň (IV.-III.) hlavní trenér
2009 - 2010RSM Hodonínst. dorost "A"
2011
FC Zbrojovka Brno šéftrenér SCM
2011 FC Zbrojovka Brno (U-17, I.) hlavní trenér
2011 FC Zbrojovka Brno (II.) hlavní trenér
2011 - 2012FC Zbrojovka Brno B (III.)hlavní trenér

Statistiky Zbrojovka

Ročník1. liga2. ligaPohár
1983/84 - 12 / 1 ?
1984/85 - 30 / 11 ?
1985/86 - 26 / 4 ?
1986/87 - 11 / 1 ?
1988/89 - 15 / 11 ?
1989/90 30 / 18 - ?
1992/93 11 / 1 - ?
Celkově 41 / 19 94 / 28 ?

1. liga (Futsal): 1 sezona / 2 zápasy / 1 branka / 2 asistence (Dino Brno)

Užité zkratky: RSM = Regionální středisko mládeže, SCM = Sportovní centrum mládeže, ŠK = Športový klub

Údaje k 31.5.2011

 

Aktuality

28.4.2017

Mladší dorost v TCM

Mladší dorostenci Zbrojovky sehrají své zápasy proti Jihlavě (sobota 29. dubna, 10:30 a 12:30) oproti původnímu plánu v areálu TCM. Důvodem přesunu jsou nepříznivé klimatické podmínky.

27.4.2017

Kamenský v repre

Zbrojovák Miroslav Kamenský byl nominován do reprezentace U16 pro turnaj UEFA Development Cup (3. až 10. května, Belgie). Mezi náhradníky pak jsou Šimon Žalud, Vojtěch Šmíd a Kvido Formánek.

23.4.2017

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme všechny fanoušky, že oficiální Fanshop Zbrojovky bude v úterý 25. dubna z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

20.4.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Kvido Formánek, Vojta Šmíd, Adam Rolinek a Šimon Žalud byli nominováni do reprezentace Future U16 pro turnaj v Rakousku (23. až 28. dubna).

20.4.2017

Dorost v TCM

Starší dorostenci sehrají svůj zápas proti Hradci Králové (pátek 21. dubna, 11 hodin) oproti původnímu plánu v areálu TCM. Důvodem přesunu jsou zhoršené klimatické podmínky.

18.4.2017

Krejčí a Růsek v repre

Zbrojováci Ladislav Krejčí a Antonín Růsek byli povoláni do reprezentace U18 pro turnaj Slovakia Cup (22. až 28. dubna). Zde je čekají zápasy s Irskem, Tureckem a Ruskem, na závěr pak utkání o umístění.

11.4.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Antonín Svoboda, David Kotásek a Enrico Canales byli nominováni do reprezentace U15 pro zápasy s Norskem (16. dubna) a Irskem (20. dubna). Mezi náhradníky figuruje Ondřej Šedivý.

7.4.2017

Jurásek v repre

Zbrojovák David Jurásek odehrál v dresu reprezentačního týmu Future U17 dva zápasy v Belgii. První (výhra 4:1) absolvoval kompletní, ve druhém (remíza 3:3) si připsal závěrečných dvacet minut.

24.3.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, David Jambor a Filip Šimeček byli nominováni do reprezentace U14 pro přátelský dvojzápas s Nizozemskem (2. a 6. dubna). Mezi náhradníky pak jsou Adam Špelda a Adam Plhal.

17.3.2017

Šural v repre

Obránce Jakub Šural byl nominován do reprezentace U20 pro soustředění ve Španělsku. Národní tým během týdenního pobytu sehraje zápasy s Dánskem (24. března) a Švédskem (27. března). Jakub je zároveň společně s Lukášem Vraštilem náhradníkem týmu U21

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2017 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz