neděle 9.4.2017

3 Sparta Praha
2 Zbrojovka Brno
23.kolo

sobota 15.4.2017

2 Zbrojovka Brno
0 Jablonec
24.kolo

sobota 22.4.2017

2 Zbrojovka Brno
3 Mladá Boleslav
25.kolo

pátek 28.4., 18:00

Jihlava
Zbrojovka Brno
26.kolo

neděle 7.5., 17:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Zlín
27.kolo

sobota 13.5., 15:00

Příbram
Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 20.5., 17:00

Zbrojovka Brno
Viktoria Plzeň
29.kolo

sobota 27.5., 17:00

Slavia Praha
Zbrojovka Brno
30.kolo

Jan Klimeš

Narozen 24.6.1944 v Brně
Post obránce
1. liga 170 / 4, 7 sezon (1971/72 - 1977/78)
PVP 3 / 0 (Zlín)

Kariéra

Milníky Mistr 1977/78
Vítěz československého poháru 1969/70
Účastník PVP
Další kluby KPS Brno, Dukla Olomouc, VSS Košice, TJ Gottwaldov (Zlín)
Aktivní ne

Hráčská působiště

Od – doKlubStarty / góly
195? - 1964 TJ Spartak Královo Pole / KPS Brno -
1964 - 1966 VTJ Dukla Olomouc -
1966 - 1967 TJ VSS Košice (I.) 16 / 0
1967 - 1969 TJ Gottwaldov (Zlín) (II.) -
1969 - 1971 TJ Gottwaldov (Zlín) (I.) 50 / 1
1971 - 1978TJ Zbrojovka Brno (I.)170 / 4
1978
TJ KS Brno (II.)-

Prvoligové statistiky

Celkově 236 / 5
FC Zbrojovka Brno 170 / 4
FC Tescoma Zlín50 / 1
VSS Košice16 / 0

Statistiky Zbrojovka

Ročník1. ligaPohár
1971/72 29 / 1 ?
1972/73 27 / 1 ?
1973/74 20 / 0 ?
1974/75 26 / 0 ?
1975/76 29 / 2 ?
1976/77 19 / 0 1 / 1
1977/78 20 / 0 ?
Celkově 170 / 4 ? / ?

Užité zkratky: KPS/KS = Královopolské strojírny, TJ = Tělovýchovná jednota, VSS = Východoslovenské strojárne (strojírny)

 

Aktuality

28.4.2017

Mladší dorost v TCM

Mladší dorostenci Zbrojovky sehrají své zápasy proti Jihlavě (sobota 29. dubna, 10:30 a 12:30) oproti původnímu plánu v areálu TCM. Důvodem přesunu jsou nepříznivé klimatické podmínky.

27.4.2017

Kamenský v repre

Zbrojovák Miroslav Kamenský byl nominován do reprezentace U16 pro turnaj UEFA Development Cup (3. až 10. května, Belgie). Mezi náhradníky pak jsou Šimon Žalud, Vojtěch Šmíd a Kvido Formánek.

23.4.2017

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme všechny fanoušky, že oficiální Fanshop Zbrojovky bude v úterý 25. dubna z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

20.4.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Kvido Formánek, Vojta Šmíd, Adam Rolinek a Šimon Žalud byli nominováni do reprezentace Future U16 pro turnaj v Rakousku (23. až 28. dubna).

20.4.2017

Dorost v TCM

Starší dorostenci sehrají svůj zápas proti Hradci Králové (pátek 21. dubna, 11 hodin) oproti původnímu plánu v areálu TCM. Důvodem přesunu jsou zhoršené klimatické podmínky.

18.4.2017

Krejčí a Růsek v repre

Zbrojováci Ladislav Krejčí a Antonín Růsek byli povoláni do reprezentace U18 pro turnaj Slovakia Cup (22. až 28. dubna). Zde je čekají zápasy s Irskem, Tureckem a Ruskem, na závěr pak utkání o umístění.

11.4.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Antonín Svoboda, David Kotásek a Enrico Canales byli nominováni do reprezentace U15 pro zápasy s Norskem (16. dubna) a Irskem (20. dubna). Mezi náhradníky figuruje Ondřej Šedivý.

7.4.2017

Jurásek v repre

Zbrojovák David Jurásek odehrál v dresu reprezentačního týmu Future U17 dva zápasy v Belgii. První (výhra 4:1) absolvoval kompletní, ve druhém (remíza 3:3) si připsal závěrečných dvacet minut.

24.3.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, David Jambor a Filip Šimeček byli nominováni do reprezentace U14 pro přátelský dvojzápas s Nizozemskem (2. a 6. dubna). Mezi náhradníky pak jsou Adam Špelda a Adam Plhal.

17.3.2017

Šural v repre

Obránce Jakub Šural byl nominován do reprezentace U20 pro soustředění ve Španělsku. Národní tým během týdenního pobytu sehraje zápasy s Dánskem (24. března) a Švédskem (27. března). Jakub je zároveň společně s Lukášem Vraštilem náhradníkem týmu U21

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2017 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz