neděle 9.4.2017

3 Sparta Praha
2 Zbrojovka Brno
23.kolo

sobota 15.4.2017

2 Zbrojovka Brno
0 Jablonec
24.kolo

sobota 22.4.2017

2 Zbrojovka Brno
3 Mladá Boleslav
25.kolo

pátek 28.4., 18:00

Jihlava
Zbrojovka Brno
26.kolo

neděle 7.5., 17:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Zlín
27.kolo

sobota 13.5., 15:00

Příbram
Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 20.5., 17:00

Zbrojovka Brno
Viktoria Plzeň
29.kolo

sobota 27.5., 17:00

Slavia Praha
Zbrojovka Brno
30.kolo

Eduard Vaněk

Narozen 24.11. 1915 na Smíchově
Zemřel 5.4. 1982
Post pravý obránce
1. liga 213 / 11, 11 sezon (1937/38 - 1946/47, 1948 - 1949)
2. liga ? / 4, 1 sezona (1947/48)
SEP 2 / 0

Kariéra

Milníky Účastník Středoevropského poháru
Další kluby Sparta Košíře

Hráčská působiště

Od – doKlubStarty / góly
192? - 1937 Sparta Košíře (am.) -
1937 - 1947 SK Židenice (I.) 187 / 10
1947 - 1948 Zbrojovka Židenice (II.) ? / 4
1948 - 1949 Sokol Zbrojovka Židenice (I.) 26 / 1
1950 - 195? Baník Sokolov -

Reprezentace

Reprezentační týmStarty / góly
ČSR - junioři 2 / 0
ČSR - amatéři 1 / 0

Prvoligové statistiky

Celkově 213 / 11
FC Zbrojovka Brno 213 / 11

Statistiky Zbrojovka

Ročník1. liga2. ligaPohárEvr. poháry
1937/38 9 / 0 - - -
1938/39 21 / 0 - - 2 / 0
1939/40 22 / 2 - ? -
1940/41 22 / 3 - ? -
1941/42 22 / 3/td> - ? -
1942/43 22 / 1 - ? -
1943/44 26 / 0 - ? -
1945/46 18 / 0 - ? -
1946/47 25 / 1 - - -
1947/48 - ? / 4 - -
1948 13 / 1 - - -
1949 13 / 0 - - -
Celkově 213 / 11 ? / 4 ? 2 / 0
 

Aktuality

28.4.2017

Mladší dorost v TCM

Mladší dorostenci Zbrojovky sehrají své zápasy proti Jihlavě (sobota 29. dubna, 10:30 a 12:30) oproti původnímu plánu v areálu TCM. Důvodem přesunu jsou nepříznivé klimatické podmínky.

27.4.2017

Kamenský v repre

Zbrojovák Miroslav Kamenský byl nominován do reprezentace U16 pro turnaj UEFA Development Cup (3. až 10. května, Belgie). Mezi náhradníky pak jsou Šimon Žalud, Vojtěch Šmíd a Kvido Formánek.

23.4.2017

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme všechny fanoušky, že oficiální Fanshop Zbrojovky bude v úterý 25. dubna z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

20.4.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Kvido Formánek, Vojta Šmíd, Adam Rolinek a Šimon Žalud byli nominováni do reprezentace Future U16 pro turnaj v Rakousku (23. až 28. dubna).

20.4.2017

Dorost v TCM

Starší dorostenci sehrají svůj zápas proti Hradci Králové (pátek 21. dubna, 11 hodin) oproti původnímu plánu v areálu TCM. Důvodem přesunu jsou zhoršené klimatické podmínky.

18.4.2017

Krejčí a Růsek v repre

Zbrojováci Ladislav Krejčí a Antonín Růsek byli povoláni do reprezentace U18 pro turnaj Slovakia Cup (22. až 28. dubna). Zde je čekají zápasy s Irskem, Tureckem a Ruskem, na závěr pak utkání o umístění.

11.4.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Antonín Svoboda, David Kotásek a Enrico Canales byli nominováni do reprezentace U15 pro zápasy s Norskem (16. dubna) a Irskem (20. dubna). Mezi náhradníky figuruje Ondřej Šedivý.

7.4.2017

Jurásek v repre

Zbrojovák David Jurásek odehrál v dresu reprezentačního týmu Future U17 dva zápasy v Belgii. První (výhra 4:1) absolvoval kompletní, ve druhém (remíza 3:3) si připsal závěrečných dvacet minut.

24.3.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, David Jambor a Filip Šimeček byli nominováni do reprezentace U14 pro přátelský dvojzápas s Nizozemskem (2. a 6. dubna). Mezi náhradníky pak jsou Adam Špelda a Adam Plhal.

17.3.2017

Šural v repre

Obránce Jakub Šural byl nominován do reprezentace U20 pro soustředění ve Španělsku. Národní tým během týdenního pobytu sehraje zápasy s Dánskem (24. března) a Švédskem (27. března). Jakub je zároveň společně s Lukášem Vraštilem náhradníkem týmu U21

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2017 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz