17.kolo

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

19.9.Zbrojováci v Jedenáctce kola!Do ideální jedenáctky 7. kola nejvyšší soutěže se dostali nakonec dva zástupci Zbrojovky - gólman Václav Hladký a záložník Pavel Zavadil. Gratulujeme!
18.9.Zbrojováci v repre U16Ve druhém utkání proti Slovensku se národnímu týmu U16 nevedlo, podlehl 1:2. Na hřišti strávil celý zápas Martin Zikl, v jeho průběhu se do hry dostali i Martin Kropáček, Filip Jordan a Dan Jambor.
17.9.Zbrojováci v repre U16V utkání národního týmu U16 proti Slovensku (3:1) se představili všichni čtyři zástupci Zbrojovky. Martin Kropáček odehrál celý zápas, Dan Jambor bojoval do 69. minuty a přihrával na třetí gól. Filip Jordan byl střídán po první půli a Martin Zikl se dostal na hřiště jako střídající hráč v 54. minutě. Odveta se hraje ve čtvrtek od 11 hodin.
17.9.Skvělý úspěch VávryCelkem osm médií sestavuje po každém kole ideální jedenáctku. Třem borcům se po 7. kole podařilo proniknout do všech ideálních sestav. A je mezi nimi i autor dvou branek z Edenu Stanislav Vávra. Kromě něj se to stejné podařilo Harbovi z Jihlavy a Romerovi z Jablonce. Stando, gratulujeme!
16.9.Jedenáctka 7. kolaV hlasování o ideální jedenáctku 7. kola má Zbrojovka hned pět zástupců - Hladkého, Zavadila, Briganta, Vávru a trenéra Kotala. Odměnit hráče a trenéra za skvělé představení v Edenu můžete zde.
16.9.Záleský v reprezentaciGólman Zbrojovky David Záleský obdržel i tentokrát pozvánku na soustředění národního týmu U18, konané ve dnech 21. až 25. září. Součástí jsou i dva přípravné zápasy s Belgií (23. září v Jihlavě a 25. září v Polné).
15.9.Ve Znojmě 8. říjnaOdložený zápas 3. kola Poháru FAČR mezi 1. SC Znojmo a Zbrojovkou Brno se uskuteční ve středu 8. října ve Znojmě, výkop bude v 16 hodin.
12.9.Dnešní duel živě na ČRoDnešní utkání na hřišti pražské Slavie můžete kromě TV kanálu SlovakSport a onlajnů sledovat také přímým přenosem prostřednictvím stránkách Českého rozhlasu.
9.9.Druhý zápas repre U21Ve druhém utkání na rakouském soustředění reprezentace U21 remizovala s Unterhachingem 3:3. Jediným Zbrojovákem, který do tohoto utkání nastoupil, byl Jan Malík - hrál do 63. minuty.
9.9.Juniorka ve čtvrtek v LíšniUtkání dvou dosavadních vítězů Juniorské ligy mezi Zbrojovkou a Slavií se oproti původnímu plánu odehraje v Líšni se začátkem v 16:30. Termín zůstává stejný - čtvrtek 11. září.
8.9.Čtyři Zbrojováci v repre U16Součástí národního týmu do 16 let bude i početná zbrojovácká ekipa. Osmidenního soustředění, jehož součástí budou dva přípravné zápasy se Slovenskem, se zúčastní kvarteto Dan Jambor, Martin Kropáček, Martin Zikl a Filip Jordan! Mezi náhradníky je navíc Filip Holman. Zápasy jsou na programu 16. a 18. září.
5.9.Zbrojováci v U21Všichni tři zástupci Zbrojovky v národním týmu U21 se v prvním ze dvojice přípravných zápasů dostali do hry. Proti FC Liefering (rezerva Salzburgu) odehrál Jakub Jugas na stoperu celý zápas, Jan Sýkora byl střídán v 57. minutě a v témže čase se na hřiště dostal Jan Malík. Ten asistoval u druhé branky, český tým zvítězil 2:0.
3.9.Pohárové utkání odloženoSobotní pohárové utkání na hřišti Znojma bylo po dohodě klubů odloženo, náhradní termín bude upřesněn po návratu Ivo Lubase ze zahraničí. "Jedná se o regionální derby, předpokládá se velký zájem fanoušků a vzhledem k probíhající rekonstrukci znojemského stadionu bylo dohodnuto odložení zápasu na jiný termín," řekl k tomu sportovní ředitel klubu Zdeněk Kudela.
3.9.Prodej permanentekUpozorňujeme fanoušky, že ve dnech 9. a 11. září bude přerušen prodej permanentek, pokračovat bude dále až 16. září. Děkujeme za pochopení.
2.9.Pašek Maratoncem kolaDavid Pašek naběhal v pátečním utkání proti Teplicím více než 12 kilometrů a stal se tak Maratoncem 6. kola SYNOT ligy. Více zde.
31.8.Malík v reprezentaciHráč Zbrojovky Jan Malík byl dodatečně nominován na soustředění reprezentace U21 do Rakouska, k týmu se připojí ještě před zítřejším odjezdem. Trenér Dovalil tak bude mít k dispozici trojici Zbrojováků, s týmem jsou také Jan Sýkora a Jakub Jugas.
28.8.Na fotbal v sobotu"Netelevizní" zápasy SYNOT ligy budou - až na opodstatněné výjimky - sehrány dle dosavadního modelu, tedy v sobotu v 17 hodin. Důvodem je fakt, že společnost STES a.s. podepsala s Českým rozhlasem smlouvu o realizaci pořadu S mikrofonem za fotbalem, do něhož budou tyto zápasy zařazeny.
27.8.Jugas: jedenkrát stopJakub Jugas, který byl vyloučen bez předchozího napomínání žlutou kartou v zápase na Baníku Ostrava, dostal od Disciplinární komise FAČR trest zasatvení činnosti na jeden zápas. Nebude tak moci hrát v pátečním utkání doma s Teplicemi.
26.8.Zbrojováci v repre U21Jan Sýkora a Jakub Jugas se zúčastní tréninkového kempu národního týmu ČR do 21 let. Kemp proběhne ve dnech 31. srpna až 9. září v Rakousku, v jeho rámci sehraje reprezentace duely s Unterhachingem a Salzburgem. Mezi náhradníky figuruje trio Petr Buchta, Jan Malík a Stanislav Vávra.
24.8.Záleský nakonec třetíČeská reprezentace do 18 let obsadila na Memoriálu Václava Ježka třetí místo. Ve druhém utkání skupiny podlehla (tentokrát bez Davida Záleského) Spojeným státům 2:3. V boji o 3. místo už brněnský gólman nastoupil a čistým kontem přispěl k výhře 2:0.
22.8.Halaška do FrýdkuMilan Halaška, autor dvou ligových gólů z předminulé sezony, míří na půlroční hostování do druholigového celku MFK Frýdek-Místek.
21.8.Juniorka dnes na SrbskéJuniorka Zbrojovky se dnes představí proti Liberci na hlavním stadionu v Srbské ulici. Výkop utkání v 15 hodin, vstupné je zdarma. S Libercem má Zbrojovka doposud zcela vyrovnanou bilanci (1:1, 1:1, 1:0 a 0:1), soupeř má v letošní sezoně o bod víc (7).
21.8.Pavel Zavadil má Matyáše!Kapitán Zbrojovky Pavel Zavadil se ve středu stal podruhé otcem. Jeho přítelkyně přivedla na svět syna Matyáše s mírami 2160 gramů a 43 cm. "Narodil se o něco dříve, ale vše je v pořádku," oddechl si šťastný otec. "Do kolébky bych mu rád dal tři body z Ostravy," zasnil se tvůrce hry Zbrojovky.
20.8.Záleský začal výhrouGólman David Záleský pomohl v úvodu Memoriálu Václava Ježka národnímu týmu U18 k výhře nad Maďarskem. Inkasoval jen jednou a duel skončil výsledkem 4:1. Další zápas čeká na Davida a spol. zítra od 17 hodin proti celku USA.
20.8.Upřesnění termínůKlub dnes obdržel upřesnění termínů 7. a 8. kola SYNOT ligy. Utkání na Slavii bude sehráno v pátek 12. září ve 20:15 (duel bude vysílat kanál Slovak Sport, což je také důvodem přesunu). Domácí zápas 8. kola s Libercem se pak odehraje v sobotu 20. září od 17 hodin (zápas bude opět součástí programu televizního superstudia).
19.8.Záleský v reprezentaciGólman Zbrojovky David Záleský figuruje v nominaci reprezentačního týmu do 18 let, který se v tomto týdnu zúčastní Memoriálu Václava Ježka. Během turnaje se mužstvo utká s Maďarskem (dnes v Kroměříži), USA (21. srpna ve Zlíně) a v duelu o umístění (23. srpna). Mezi náhradníky dále jsou Lukáš Zukal a Jiří Floder.
18.8.Jedenáctka 4. kolaI tentokrát figurují Zbrojováci mezi nominovanými pro Jedenáctku kola SYNOT ligy. V záloze je možno volit Marka Kaščáka, v útoku Stanislava Vávru.Hlasovat můžete zde.
15.8.Šural nastoupil i podruhéObránce Zbrojovky Jakub Šural naskočil také do druhého utkání národního týmu do 19 let proti Kypru. Při výhře 1:0 odehrál druhý poločas a celkově si tak připsal 135 minut v reprezentačním dresu.
13.8.Jakub Šural vítězněZbrojovák Jakub Šural odehrál na pozici stopera celé včerejší utkání národního týmu do 19 let proti Kypru. Se svými spoluhráči se nakonec mohl radovat z vysoké výhry 4:0.
11.8.Juniorka dnes proti TřinciNa brněnskou juniorku čeká třetí ligové utkání, doma na Srbské přivítá od 15 hodin Třinec (vstupné zdarma). Oba týmy mají na kontě po třech bodech díky vysoké domácí výhře (Zbrojovka porazila Znojmo, Třinec Varnsdorf). V předchozí sezoně remizovali Brňané v Třinci 2:2, doma zvítězili 1:0. Utkání budeme sledovat v online reportáži a na sociálních sítích.