ŽENY: Zbrojovačky doma podlehly Plzni

R o s i c e - Zbrojovačkám domácí zápas s Plzní nevyšel podle představ. V Rosicích soupeřky rychle odskočily a přes korekci Odehnalové se již Brňankám nepovedlo ztrátu umazat. Plzni tak nakonec podlehly 1:5.

Zápas se holkám bohužel nepovedl. Začaly přitom dobře, hned v 1. minutě mířila těsně vedle Lišková. V 7. minutě tedy udeřilo na druhé straně - Bečicová sice vychytala Plhákovou, z následného rohu se ale do zakončení dostala Knödlová a poslala Plzeň do vedení.

Aby toho nebylo málo, v 9. minutě dotáhla Tauberová svůj únik ke druhé brance a ve 12. minutě se Markelová prosadila potřetí. Se Zbrojovačkami to vypadalo zle nedobře.

Ve 28. minutě zachránilo Plzeň od branky dvakrát břevno. Tento moment Zbrojovačky povzbudil a zasloužený úspěch v podobě gólu přišel ve 37. minutě, kdy po trestném kopu Honkové přistál míč na hlavě Odehnalové a ta nedala golmance Radové šanci.

Bohužel ve 40. minutě nedokázaly Brňanky odklidit míč z vápna a Plháková bombou prostřelila Bečicovou mezi nohama. Ač to podle výsledku z první půle nevypadá, tak Zbrojovačky nebyly o moc horší, bohužel každou chybu dokázaly Viktoriánky potrestat brankou nebo přetavit v šanci.

Druhá půle měla také vyrovnaný průběh, hrálo se nahoru dolů, brankově se ale dokázala prosadit pouze hostující Knödlová. Zbrojovačky se po nepovedeném úvodu snažily ve zbytku utkání s výsledkem něco udělat, ale nepovedlo se a vyšly tak bodově naprázdno.