Rychlý gól a červená karta - Zbrojovka v Třinci prohrála 1:4

T ř i n e c - Fotbalisté Třince nachystali juniorům Zbrojovky nepříjemnou neděli. Ráz utkání udal rychlý gól a červená karta pro Jakuba Matějku, Brňané nakonec podlehli 1:4, tímto výsledkem odešli poraženi doposud jen jednou. Čestný úspěch zaznamenal Jakub Kučera.

Zbrojovka jako první tým prověřila gólmana soupeře, ovšem pak se děly věci. Už v 5. minutě našel Martynek ze standardky hlavu Marka Minaříka, který otevřel skóre utkání.

To by pro Zbrojovku nebyla neřešitelná situace, podobných úvodů už pár zažila a většinou se dokázala záhy zmátořit. Ovšem další ranou bylo Matějkovou vyloučení v 6. minutě. To už bylo v náročných podmínkách na pováženou.

A aby toho nebylo málo, po čtvrthodině si Třinec připravil další úder, a hned dvojitý. Nejprve se z dorážky prosadil David Králíček, poté ranou pod břevno zvýšil na 3:0 Mario Latocha. Takový byl i výsledek po první půli, který Brňanům mnoho nadějí na zvrat nedával.

Poslední ránu zasadil Zbrojovce po pauze Daniel Černý. Zbrojovka se snažila o korekci skóre - Štrombach minul branku, Šembera už mířil do opuštěné klece, ale míč ve skluzu na poslední chvíli vypíchl Minařík.

Až v závěru se Brno dočkalo čestného úspěchu, umístěnou ranou snížil na 1:4 Jakub Kučera.