Béčko zvítězilo ve Speřicích 6:0

S p e ř i c e - Brněnský B tým zůstává i po dvou zápasech stoprocentní. Tentokrát zvítězil na hřišti Speřic vysoko 6:0, když se dvakrát prosadil Štepanovský a jednou Pragr, Kohoutek, Martinek a Kluska.

V bráně Zbrojovky se tentokrát objevil Michal Hložánek, na pozici stopera nastoupil Jiří Hamza. Jinak se sestava nelišila od té, která zahájila minulé utkání proti Ždírci.

Klid na brněnské kopačky dodal poměrně záhy Oldřich Pragr, když po Pavlíkově průniku a následné přihrávce prostřelil domácího gólmana. V závěru půle pak krásnou ranou zvýšil Peter Štepanovský, tentýž hráč se dalším povedeným pokusem postaral i o třetí branku.

V průběhu hry se na hřiště podíval i uzdravený Adam Fousek, další z hráčů prvního mužstva. Zbrojováci ve druhém dějství postupně navyšovali vedení. Pragr poslal ve 49. minutě do vápna z pravé strany centr, na který nabíhala dvojice Zbrojováků a Ota Kohoutek míč z úhlu poslal do sítě.

Za dalších pár minut už to bylo o pět gólů. Nicolas Martinek se probil od levé postranní čáry až do zakončení a prostřelil domácího brankáře. Poslední zásah přidal po Kolečkářově pobídce střídající František Kluska.

Brňané jsou po dvou výhrách s čistým kontem v tabulce čtvrtí, navíc mají oproti ostatním týmům k dobru nedohraný zápas v Břeclavi. Ten by se měl dohrávat ve středu 23. srpna v 16.30, v neděli pak Brňané hostí Tasovice.

"První poločas byl od nás povedený, už ve druhé minutě se nám povedlo vstřelit branku, což je v těchto zápasech důležité. Dařilo se nám držet náročnost a intenzitu, dostávali jsme se díky tomu do spousty příležitostí. Některé stále ještě řešíme zbrkle, ale na tom neustále pracujeme. Musíme kluky pochválit, ale víme, že přijdou daleko těžší zápasy," řekl k utkání trenér Lukáš Kříž.

PREVIEW: Béčko míří do Speřic
B-tým
18.08.2023 | Martin Lísal

B r n o - Náš B tým čeká v neděli druhý letošní zápas. Od 16.30 se vůbec poprvé představí na hřišti...