Béčko bere s Frýdkem-Místkem bod

B r n o - Brněnský B tým hostil po dvou venkovních zápasech na domácím hřišti Frýdek-Místek. Hosté šli v první půli do vedení, ale ještě před pauzou srovnal na konečných 1:1 svým premiérovým gólem Damián Strnad.

Do prvního utkání po zranění nastoupil gólman prvního týmu Sváček, nastoupili také Šlapanský, Toman, Večeřa či Polášek.

Oba rozhodující momenty se urodily v první půli. Hosty z Moravskoslezského kraje poslal do vedení Anwar Imidar, šest minut před pauzou nicméně dorazil Pragrovu střelu do sítě Damián Strnad. Pro dvacetiletého zadáka šlo o první trefu v dresu béčka.

Zbrojovka je v neúplné tabulce se čtrnácti body devátá. K příštímu utkání jede příští víkend do Rosic, které mají o bod víc. Hraje se v sobotu 12. října od 15 hodin.

PREVIEW: Béčko se utká s Frýdkem-Místkem
B-tým
04.10.2024 | Martin Lísal

B r n o - Fotbalisté B týmu se po dvou zápasech venku opět představí na domácím trávníku v Bystrci....