Na závěr TIPSPORT LIGY výhra v Trenčíně

T r e n č í n - Fotbalisté Zbrojovky zakončili letošní TIPSPORT LIGU na hřišti Trenčína. Jakub Nečas a Filip Blecha zajistili svými góly výhru 2:1 a stoprocentní bilanci Brňanů v soutěži.

Do utkání opět zasáhl testovaný obránce Koželuh, alespoň na střídačce byl poprvé v zimě připraven Hrabina. Brňané zahájili duel doposud neporažených týmů aktivně, byla nebezpečnější a měla i první větší šance. Na druhé straně lapil Berkovec pokus Hollého.

Skóre se měnilo v závěru první půle, kdy dostal Jakub Nečas přihrávku před prázdnou bránu a ve třetím zimním duelu vstřelil svůj třetí gól. Vzápětí mohl i zvýšit, tentokrát mu ale ke gólu chybělo pár decimetrů.

Ve druhé půli domácí vyrovnali, když se po standardce trefil Kranthove. Radost Trenčínu ale dlouho nevydržela. Po Hladíkově průniku zakončil krátký závar přesnou ranou Filip Blecha a Brno znovu vedlo. Na hřiště se postupně dostali i čerství hráči - Hrabina, Alli a Hlavica. Na poslední minuty si pak zahrál i Vantuch a také Yosi, pro kterého to byl debut v "áčku".

Zbrojovka zvítězila 2:1 a se třemi výhrami ovládla tabulku skupiny E. Další zápasy rozhodnou o tom, na jaké celkové umístění to bude stačit. Už nyní je ale jisté, že Brňané neskončí hůře než třetí, předstihnout je teoreticky může jen Mladá Boleslav a Bohemians.

PREVIEW: TIPSPORT LIGU zakončíme v Trenčíně