sobota 2.2.2019

0 Jihlava
4 Zbrojovka Brno
příp.

sobota 9.2.2019

1 Nitra
2 Zbrojovka Brno
příp.

sobota 16.2.2019

0 MFK Skalica
0 Zbrojovka Brno
příp.

sobota 23.2., 13:00

Zbrojovka Brno
Vyškov
příp.

sobota 2.3., 10:15

Chrudim
Zbrojovka Brno
17.kolo

neděle 10.3., 18:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Žižkov
18.kolo

sobota 16.3.

Č. Budějovice
Zbrojovka Brno
19.kolo

neděle 31.3., 18:00

Zbrojovka Brno
Prostějov
20.kolo

neděle 7.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Ústí n. L.
21.kolo

sobota 13.4.

Táborsko
Zbrojovka Brno
22.kolo

středa 17.4.

Zbrojovka Brno
Pardubice
23.kolo

sobota 20.4.

Varnsdorf
Zbrojovka Brno
24.kolo

neděle 28.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Znojmo
25.kolo

sobota 4.5.

Sokolov
Zbrojovka Brno
26.kolo

středa 8.5.

Zbrojovka Brno
Hradec Králové
27.kolo

sobota 11.5.

Vítkovice
Zbrojovka Brno
28.kolo

neděle 19.5., 18:00

Zbrojovka Brno
Třinec
29.kolo

sobota 25.5.

Jihlava
Zbrojovka Brno
30.kolo

Zbrojovka opět pořádala vánoční besídku pro děti z dětských domovů a SOS vesniček

Zbrojovka opět pořádala vánoční besídku pro děti z dětských domovů a SOS vesniček

B r n o - Když v roce 2013 navštívili fotbalisté Zbrojovky děti ve vybraných jihomoravských dětských domovech, asi netušili, jaká tradice se z těchto vánočních besídek stane. Letošní setkání na Srbské bylo už šestým pokračováním - a počet obdarovaných se přehoupl přes tisícovku!

03.12.2018 | Martin Lísal

 

Od zmíněného roku se mnoho změnilo - poslední čtyři roky setkání proběhlo formou vánoční besídky na Srbské. Pro děti je to příjemná změna - poznají zázemí stadionu, vyzkouší si na vlastní kůži třeba regenerační vanu či saunu a dostane se jim pohoštění v prostorách VIP. Pro letošek jsme přivítali děti z domovů Boskovice a Znojmo, bystrckého Chovánku a nově také z SOS vesničky Medlánky. Cirka osmdesát dětí a čtyřicet dospělých.

Každým rokem se snažíme vánoční program oživit a vylepšit - letos se tak děti dočkaly projížďky na koních a obrovskou porci zábavy a radosti jim přinesli mistři balónkového řemesla. Z malých balónků dokázali vytvořit neuvěřitelné věci - a bylo jedno, zda děti prosily o zvířátko nebo třeba o meč.

Novinkou, na které měli ovšem organizátoři pramalou zásluhu, byl také sníh. Ten v minulých letech absentoval, letos ale pokryl hrací plochu, takže venkovní aktivity tím byly omezené. Nijak to ale nevadilo - sníh totiž skýtal zase jiné možnosti. A tak nescházelo koulování, stavba sněhuláků, do toho kolem hrací plochy neustále kroužil různorodý vozový park. Sporťák, vojenský džíp nebo veterán? Jak je libo! A pro zájemce byl připraven i skákací hrad.

Po bohatém programu a dvojím občerstvení přišlo na řadu to hlavní - dárky. Přesně podle seznamu, i tentokrát splnily dopisy Ježíškovi svou úlohu. Když na stadion i celé město pomalu sedala tma, byl čas besídku pomalu rozpustit. Samozřejmě s ujištěním, že za rok se potkáme znovu!

Klub FC Zbrojovka Brno nesmírně děkuje za spolupráci svým partnerům, bez kterých bychom si zorganizování besídky nedovedli představit:

 • Tripoli - zajištění občerstvení
 • Obchod Hien Dang, Olomoucká - dárky pro děti
 • Super-kecky - dárky pro děti
 • PH-transport - dárky pro děti
 • Zaměstnanci, hráči a trenéři Zbrojovky - dárky pro děti
 • OS Zbrojováci - dárky pro děti
 • Drogerie Ulbrich - dárky pro děti
 • Zvířátka z balónků - doprovodný program
 • Fotogalerie

                 

   

  Aktuality

  6.2.2019

  Fanshop ve čtvrtek uzavřen

  Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 7. února z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

  4.2.2019

  Zraněný Pavlík

  Dnešní vyšetření bohužel ukázalo, že obránce Petr Pavlík si v sobotním utkání v Jihlavě zlomil lýtkovou kost. Předpokládaná doba léčby je 6 týdnů.

  31.1.2019

  Jambor a Endl v reprezentaci

  Zbrojováci David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro turnaj ve Spojených arabských emirátech (6. až 15. února). Reprezentace se na turnaji postupně utká s Belgií, domácím výběrem a Kosovem.

  30.1.2019

  Jambor v Líšni

  Devatenáctiletý záložník Dan Jambor se začal připravovat s Líšní. V týmu lídra MSFL dnes nastupuje k přípravnému utkání s Vrchovinou, v jednání je hostování do konce sezóny. Dan naskočil v letošní sezóně do sedmi ligových a tří pohárových zápasů, v pohárovém utkání na hřišti Žďáru vstřelil gól.

  28.1.2019

  Ševčík v reprezentaci

  Zbrojovák Michal Ševčík byl nominován do reprezentace U17 pro nadcházející turnaj ve španělské La Manze (4. až 12. února).

  16.1.2019

  V přípravě proti Hibernians FC

  Zbrojovka už zná třetího soupeře pro zimní soustředění na Maltě. Ve středu 23. ledna se od 18 hodin utká s lídrem místní ligy, týmem Hibernians FC.

  14.1.2019

  Růsek na operaci

  Zbrojovák Tonda Růsek si v sobotním utkání po jednom z nedovolených zákroků nešťastně zlomil záprstní kůstku a přijde tak o soustředění na Maltě. Ve čtvrtek podstoupí operaci, po týdnu by mohl začít s tréninkem.

  26.11.2018

  Fanshop v tomto týdnu uzavřen

  Upozorňujeme fanoušky, že oficiální Fanshop bude v týdnu od 26. listopadu do 2. prosince uzavřen (více viz zde). Děkujeme za pochopení.

  5.11.2018

  Aktualizace stavu marodů

  Antonín Růsek, který včera pro zranění střídal, absolvoval vyšetření u MUDr. Ondruše. Měl by být v pořádku a od zítřka trénovat. Jana Sedláka čekají se zraněným kotníkem tři dny klidu, pak trénink. Musefiu Ashiru má bohužel natržený sval, za 10 dní jde na kontrolu. Na podzim si už tak pravděpodobně nezahraje.

  1.11.2018

  Fanshop ve čtvrtek uzavřen

  Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 1. listopadu z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

  Fanshop

  Banner

  Facebook

  Copyright © 2011-2019 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

  Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
  Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz