VIDEO: Trenér Dostálek po utkání v Mladé Boleslavi

VIDEO: Trenér Dostálek po utkání v Mladé Boleslavi

M l a d á B o l e s l a v – Třetí čisté konto, třetí letošní remíza. To nabídla jarní premiéra na hřišti Mladé Boleslavi, odkud si Zbrojováci odvezli bod. Jak zápas viděl kouč Dostálek?

„Před zápasem jsme byli nastavení na to, že by bylo fajn tu uhrát remízu. S tím musíme být spokojeni, pro co jsme přijeli, to si odvážíme,“ zahájil svou část tiskové konference.

„Obě mužstva dokázala na perfektně připraveném terénu hrát zajímavý fotbal, k vidění bylo hodně kombinačních akcí. V první půli nám dělalo problém uhlídat Marka Matějovského, i ve svých letech to je vynikající fotbalista. Postupně jsme se do zápasu dostávali, ve druhé půli jsme hodně drželi balon, ale nebyli jsme až tak nebezpeční v pokutovém území, kde se zápasy rozhodují. A v závěru měl soupeř nebezpečné situace, které jsme dokázali ubránit, proto si odvážíme bod,“ pokračoval.

Duel se hrál před poměrně nepočetnou kulisou, přece jen konec ledna není pro fotbal ideální.“Ale teplota byla na dané období celkem normální, zápas neovlivnil vítr a jak jsem řekl, hřiště bylo výborně připravené, dal se na něm hrát fotbal,“ naznačil Dostálek, že podmínky pro hráče až tak nepříjemné nebyly a limitující jsou spíše pro fanoušky.

Kaňkou na průběhu utkání bylo několik zranění, už v první půli museli trenéři obou týmů střídat. „To je mrzutá věc. Chystáte se měsíc, hlídáte se a pak přijdou takové situace. Je to nepříjemné pro trenéry a především pro hráče, kteří teď musejí čekat, až budou zase připraveni naskočit,“ souhlasil Dostálek, který takto přišel hned v úvodu o Adama Fouska. Ofenzivní hráč si poranil rameno a příští týden jej čeká podrobné vyšetření a magnetická rezonance.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

PREVIEW: V přípravě doma s Opavou
A-tým
07.12.2023 | Martin Lísal

PREVIEW: V přípravě doma s Opavou

B r n o - Vůbec posledním utkáním roku 2023 bude přípravné utkání s Opavou, kterým Zbrojováci...
ROZHOVOR: Nový kondiční trenér Jakub Fikar!
A-tým
07.12.2023 | Martin Lísal

ROZHOVOR: Nový kondiční trenér Jakub Fikar!

B r n o – Ke Zbrojovce se minulý týden připojil nový kondiční trenér Jakub Fikar. Zdánlivě...
Program týmů Zbrojovky v týdnu od 4. do 10. prosince
Ostatní
04.12.2023 | Martin Lísal

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 4. do 10. prosince

B r n o - Ve druhém prosincovém týdnu se v akci představí "áčko" i "béčko", a to v přípravných...