VIDEO: Trenér Dostálek po utkání v Mladé Boleslavi

VIDEO: Trenér Dostálek po utkání v Mladé Boleslavi

M l a d á B o l e s l a v – Třetí čisté konto, třetí letošní remíza. To nabídla jarní premiéra na hřišti Mladé Boleslavi, odkud si Zbrojováci odvezli bod. Jak zápas viděl kouč Dostálek?

„Před zápasem jsme byli nastavení na to, že by bylo fajn tu uhrát remízu. S tím musíme být spokojeni, pro co jsme přijeli, to si odvážíme,“ zahájil svou část tiskové konference.

„Obě mužstva dokázala na perfektně připraveném terénu hrát zajímavý fotbal, k vidění bylo hodně kombinačních akcí. V první půli nám dělalo problém uhlídat Marka Matějovského, i ve svých letech to je vynikající fotbalista. Postupně jsme se do zápasu dostávali, ve druhé půli jsme hodně drželi balon, ale nebyli jsme až tak nebezpeční v pokutovém území, kde se zápasy rozhodují. A v závěru měl soupeř nebezpečné situace, které jsme dokázali ubránit, proto si odvážíme bod,“ pokračoval.

Duel se hrál před poměrně nepočetnou kulisou, přece jen konec ledna není pro fotbal ideální.“Ale teplota byla na dané období celkem normální, zápas neovlivnil vítr a jak jsem řekl, hřiště bylo výborně připravené, dal se na něm hrát fotbal,“ naznačil Dostálek, že podmínky pro hráče až tak nepříjemné nebyly a limitující jsou spíše pro fanoušky.

Kaňkou na průběhu utkání bylo několik zranění, už v první půli museli trenéři obou týmů střídat. „To je mrzutá věc. Chystáte se měsíc, hlídáte se a pak přijdou takové situace. Je to nepříjemné pro trenéry a především pro hráče, kteří teď musejí čekat, až budou zase připraveni naskočit,“ souhlasil Dostálek, který takto přišel hned v úvodu o Adama Fouska. Ofenzivní hráč si poranil rameno a příští týden jej čeká podrobné vyšetření a magnetická rezonance.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Béčko na závěr sezóny bez bodů
B-tým
14.06.2024 | Martin Lísal

Béčko na závěr sezóny bez bodů

H a v l í č k ů v B r o d - Béčko Zbrojovky dnes završilo úspěšnou sezónu na hřišti Havlíčkova...
PREVIEW: Béčko završí sezónu na hřišti Havlíčkova Brodu
B-tým
13.06.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Béčko završí sezónu na hřišti Havlíčkova...

B r n o - Brněnský B tým zakončí úspěšnou sezónu duelem na hřišti Havlíčkova Brodu. Hraje se v...
VIDEO: Mám z toho skvělý pocit, říká Jaroslav Hynek
A-tým
13.06.2024 | Martin Lísal

VIDEO: Mám z toho skvělý pocit, říká Jaroslav Hynek

B r n o – Nový trenér Jaroslav Hynek se s hráči ještě osobně neseznámil, přehled o stavu kádru však...