VIDEO: Super start, pak jsme zpohodlněli, hodnotí Endl zápas

VIDEO: Super start, pak jsme zpohodlněli, hodnotí Endl zápas

B r n o – Hned tři hráči Zbrojovky stihli během prvních osmi minut nasbírat gól a asistenci. Jedním z nich byl Lukáš Endl, který nejprve nabil před druhým gólem Fouskovi a pak sám zakončil signál po rohovém kopu.

„Měli jsme super start, vstřelili jsme tři rychlé góly. Pak jsme ale zpohodlněli, přestali jsme hrát to, co jsme chtěli,“ hodnotil Endl zápas, v němž Zbrojovka potřebovala bodovat, aby měla v tabulce definitivně klid. „Měli jsme to v hlavách, aspoň že tohle se povedlo a zápas ve Vlašimi už bude zase jiný, snad to dohrajeme nějak rozumně. Ale nebereme to dnes jako nějaký úspěch, rozhodně ne.“

Co stálo za zbytečným zdramatizováním jasného utkání? „Byli jsme nervózní, navíc jsme šli do oslabení. I když myslím, že David tu první žlutou neměl vůbec dostat, nebyl u toho, ale ještě jsem to neviděl. Pak jsme dostali gól na 4:3 a zase už jsme to měli v hlavách,“ přemítal dvacetiletý stoper.

Příprava na utkání probíhala v jasném duchu – konečně zase doma vyhrát. „Chystali jsme se na to celý týden, trenér nám to pořád připomínal, abychom na to mysleli a měli to za sebou. Alespoň takhle, i když konec zápasu byl zase strašný chaos a měli jsme vlastně štěstí, že jim to tam nepadlo.“

Endl si v dnešním utkání vylepšil individuální statistiky na jeden gól a tři nahrávky, mezi obránci je v tomto ohledu nejlepší, zároveň je zatím druhým nejvytíženějším hráčem mužstva. Ale ani to samozřejmě nevylepšilo celkový dojem z letošní sezóny. „Měli jsme jasný cíl, vrátit se do ligy. To se nepovedlo, herně to nebylo ono. Nejsem spokojený se sezónou, ani sám ze sebe,“ zakončil Endl rozhovor.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

VIDEO: Sestřih utkání v Jihlavě
A-tým
24.07.2024 | Martin Lísal. FOTO: Zuzana Javůrková

VIDEO: Sestřih utkání v Jihlavě

J i h l a v a - Zbrojovka porazila v úvodním kole Chance Národní ligy Jihlavu na jejím hřišti....
U17: Dnes začíná Haraštův memoriál
Mládež
23.07.2024 | Martin Lísal

U17: Dnes začíná Haraštův memoriál

B r n o - V několika obcích na Jižní Moravě dnes začíná dvaadvacátý ročník Memoriálu Františka...
VIDEO: Je důležité získat na úvod tři body, těší Sváčka
A-tým
23.07.2024 | Martin Lísal

VIDEO: Je důležité získat na úvod tři body, těší...

J i h l a v a - Ke včerejší výhře v Jihlavě přispěl i Dominik Sváček. V premiéře si hned připsal...