VIDEO: Martin Berkovec po utkání v Táboře

VIDEO: Martin Berkovec po utkání v Táboře

T á b o r – Než se Zbrojováci na hřišti Táborska stihli rozkoukat, už to bylo z jejich pohledu 0:1. Takový vstup do zápasu si gólman Martin Berkovec rozhodně nevysnil. Několika zákroky pak udržel naději na bodový zisk, nakonec ale inkasoval ještě jednou a se svými spoluhráči musel vstřebat prohru 1:2.

„Vstup jsme měli špatný, zase jsme dostali gól jako první. Domácí pak hráli, co potřebovali. Ani nevím, jestli jsme měli šance, spíš náznaky, ale pořád je to málo. I tak jsme dali gól, fajn, 1:1. Mysleli jsme, že to otočíme, místo toho jsme zase po takové chybě dostali na 2:1. Fotbal je o chybách, dnes jsme jich udělali víc a proto jsme prohráli,“ nehledal Berky po utkání výmluvy.

Jeho úspěšné zákroky tak nakonec příliš platné nebyly. „Spíš mě ale mrzí první gól, musím se na to ještě kouknout. Nechci říkat víc, dokud jsem to neviděl. Druhý gól to soupeř dobře vyřešil. Pak ke konci už domácí hráli, co potřebovali, kouskovali hru a víceméně nás už k ničemu nepustili.“

Zbrojováci teď musejí přemýšlet, jak ze vzniklé situace ven. Už ve středu se hraje pohár, v sobotu pak na ně čeká domácí duel s Chrudimí. „Ten vstup nás mrzí. Většinou jsem pozitivní, teď musím být kritický. Z těch čtyř zápasů je to prostě na můj vkus strašně málo. I šancí vypracovaných, hrozně se na to nadřeme. Když má soupeř jednou za čas šanci, smrdí to gólem, u nás je to takové oťukávání kolem vápna, sotva vystřelíme na bránu. Dnes jsme sice dali gól, ale to je tak všechno,“ shrnul situaci Berkovec.

další články

Ohlédnutí za zápasy Zbrojovaček proti Rapidu
Ostatní
22.05.2024 | Martin Lísal. FOTO: Milan Kříž

Ohlédnutí za zápasy Zbrojovaček proti Rapidu

B r n o - V pondělí 20. května proběhl na brněnském stadionu svátek dívčího fotbalu v Brně....
ROZHOVOR Z PROGRAMU: Oldřich Pragr
B-tým
22.05.2024 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

ROZHOVOR Z PROGRAMU: Oldřich Pragr

B r n o - Součástí posledního zápasového programu této sezóny byl i rozhovor s dvacetiletým...
U10: Třetí místo ve finále PLANEO CUPU!
Mládež
21.05.2024 | Martin Lísal

U10: Třetí místo ve finále PLANEO CUPU!

K r o m ě ř í ž - Mladí Zbrojováci z kategorie U10 mají za sebou jako první náš tým letošní finále...