VIDEO: Jakub Šural po utkání na Spartě B

VIDEO: Jakub Šural po utkání na Spartě B

P r a h a – Jedním z hrdinů dnešního utkání byl bezesporu Jakub Šural. Zkušený obránce byl v závěru ve správný čas na správném místě a po nakrátko rozehraném rohu rozhodl přesnou hlavičkou o tříbodovém zisku.

„Snažím se si tam míč vždycky hledat při standardkách. Ani nevím, kdo to centroval, ale byl to fantastický centr. Snažil jsem se to jen usměrnit za tyč, krásně to tam spadlo. Jsem rád, ale hlavně jsem rád za tři body,“ těšilo Šurala. "Áčko" si u jeho trefy zapsal Pavel Gaszczyk, pro něhož je to první statistický zápis ve druhé lize.

Na ty to dnes totiž nějakou dobu nevypadalo. „Ve finále to nakonec hodnotíme pozitivně, ale myslím, že s hrou nebudeme spokojení a něco si k tomu řekneme. Z mého pohledu, i co jsme si říkali o pauze, je výstavba v pohodě, ale před vápnem zbytečně plašíme, ztrácíme míče a neřešíme to úplně dobře. Ale ve finále máme tři body, zaplaťpánbůh za ně,“ oddechl si.

Jedná se o druhou ligovou výhru v řadě, v součtu s pohárem třetí. Shodou okolností ve všech třech duelech Kuba Šural nastoupil v základní sestavě, od jeho návratu tak Zbrojovka jen vítězí. „Popravdě, tohle mě nenapadlo,“ usmál se. „Ale jsem rád, že to tak je a trošku si to sedá. Ještě přišel Kamso Mara, který má velkou kvalitu. Doufám, že to bude lepší a lepší, jak budeme hrát víc zápasů. Jsem rád, že už zvládáme vítězit, i když výkony musíme zlepšit. Myslím, že někdy by to na obrat nemuselo stačit,“ je si vědom služebně nejstarší Zbrojovák.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

VIDEO: Jsem rád, že to hned napoprvé vyšlo, usmívá se Janetzký
A-tým
22.07.2024 | Martin Lísal. FOTO: Zuzana Javůrková

VIDEO: Jsem rád, že to hned napoprvé vyšlo, usmívá se...

J i h l a v a - Na první gól v nové sezóně čekali Zbrojováci jen čtyři minuty. Rychleji to svedl...
VIDEO: Trenér Hynek po utkání v Jihlavě
A-tým
22.07.2024 | Martin Lísal

VIDEO: Trenér Hynek po utkání v Jihlavě

J i h l a v a - Trenér Hynek si po utkání v Jihlavě mohl oddechnout. Jeho premiéra na lavičce...
Skvělý úvod, Zbrojovka veze výhru z Jihlavy
A-tým
22.07.2024 | Daniel Kinc. FOTO: Zuzana Javůrková

Skvělý úvod, Zbrojovka veze výhru z Jihlavy

B r n o - Zbrojovka vstoupila do nového ročníku Chance Národní ligy vítězně. V televizní dohrávce...