VIDEO: Jakub Řezníček po utkání se Spartou B

VIDEO: Jakub Řezníček po utkání se Spartou B

B r n o – Utkání se Spartou B zahájil Jakub Řezníček na lavičce, do hry se dostal až ve druhé půli jako střídající hráč. Výkon Zbrojovky pomohl oživit, na body to ale nestačilo.

„První poločas byl vyrovnaný, hrálo se nahoru dolů. Sparta nás potrestala z první akce, kdy jsme nepodrželi míč, nádherná kombinace do prázdné brány. Druhý gól dali z hezkého centru, kdy byl ve vápně nepokrytý hráč. Pak snížil Potok tečovanou střelou, takže do druhé půle jsme šli za lepšího stavu, měli jsme hodně šancí. Bohužel jsme to tam nedotlačili a pak zase uděláme strašnou chybu a dostaneme třetí gól. Za stavu 1:3 už se to těžko dohání, hlava už tam moc není,“ bilancoval Řezňa zápas.

Výsledková mizérie Zbrojovky tak pokračuje, na jaře jsme získali jen dva body ze čtyř zápasů. „Celou sezónu je to nahoru dolů, nemůžeme se odrazit a chytit se nějaké šňůry. Začínáme hrát, až když prohráváme, to je pořád dokola. Těžko se to hodnotí,“ přemítal.

Fakt, že tentokrát Řezníček nenastoupí v základní sestavě, mnohé překvapil. „Bylo to trenérovo rozhodnutí. Když jsem šel do hry, rozdíl byl jednobrankový, motivaci jsem měl, jako každý zápas. Snad to bylo i vidět." Zkušený útočník měl několik zajímavých možností, jednou byl zastaven na hraně faulu, jindy těsně přestřelil. „Prudký balon do kapsy, dostal jsem se před obránce, tohle musím trefit. Je to škoda, když nejsem v pohodě, nepadne mi to tam.“

Přední pozice v tabulce se po dalším kolapsu zase vzdalují. „Nepředvádíme aktuálně takové výkony, abychom tam byli. Utíká nám to, kazíme si to sami našimi výkony. Kdybychom šlapali, udělali šňůru, tak bychom tam byli. Když to takhle kazíme, asi tam aktuálně nepatříme,“ je přesvědčený Řezníček.

A že s takovou situací nejsou spokojení ani fanoušci, je nabíleni. „Dnes nás podporovali, zaslouží si lepší výkony a já to absolutně chápu. Už v Chrudimi jsme měli rozpravu, chtějí vyhrávat a my jim to nedopřáváme. Jsou naštvaní právem a já je respektuju a chápu, sám jsem naštvaný taky,“ zakončil Řezníček rozhovor.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 22. do 28. dubna
Ostatní
22.04.2024 | Martin Lísal

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 22. do 28. dubna

B r n o - Během posledního dubnového víkendu se "áčko", rezerva i dorostenecké týmy představí na...
U12: Zbrojovka zdolala Zlín
Mládež
21.04.2024 | Martin Lísal

U12: Zbrojovka zdolala Zlín

B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U12) přivítali o víkendu v Horních Heršpicích mužstvo Zlína. V...
U13: Zbrojovka remizovala se Zlínem
Mládež
21.04.2024 | Martin Lísal

U13: Zbrojovka remizovala se Zlínem

B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U13) hostili v utkání finálové nadstavby. Z převahy a řady šancí...