Trenér Kříž po utkání ve Vlašimi

Trenér Kříž po utkání ve Vlašimi

V l a š i m - Zbrojováci završili letošní nepovedenou sezónou remízou na hřišti Vlašimi. V utkání dvakrát vedli a měli i další šance, ovšem Vlašim také hrozila a trenér Kříž tak nerozhodný výsledek označil za spravedlivý.

„Vlašim má výborný mančaft, technický, dobře kombinují a rotují mezi sebou. Připravovali jsme se na to, možná jsme těch šancí měli i víc. Je třeba škoda, že Peťo Juritka trefil tyčku, Řezňa dobíhal a těsně nedosáhl, to mohlo skončit gólem. Ale i Vlašim měla nějaké možnosti, vyhrát mohl kdokoliv a remíza je asi nakonec spravedlivá,“ hodnotil Kříž zápas.

Trenéra mrzel především fakt, že Zbrojováci nedokázali jednobrankové vedení pojistit další trefou. „Zejména v první půli jsme měli hodně akcí čtyři na tři, tři na dva, kdy nám chyběla přesnost a kvalitní finální přihrávka a nepřesným řešením jsme se nedostali ke gólové situaci. Tam jsme mohli zápas rozhodnout a završit sezónu vítězně, což bylo naším cílem.“

Poprvé od úvodní minuty naskočil do utkání Peter Juritka, který se odvděčil rychlým gólem. „Je to mladý hráč, dobrý do tahu, jeden na jednoho. A má čich na góly. Samozřejmě je potřeba, aby na sobě dál pracoval a zápasy především zvládal ještě lépe takticky,“ řekl Kříž na Juritkovu adresu.

A vůbec první šanci v ligovém utkání dostal Filip Večeřa, věkem ještě dorostenec. „Za celou sezónu si to zasloužil. Pendloval mezi dorostem a béčkem, trénoval i s áčkem, takže si zasloužil jít na závěr sezóny na hřiště. Je to hráč, který má všechno před sebou.“

Zbrojovákům tedy dneškem skončila sezóna, znovu se k přípravě sejdou 17. června.

další články

Zbrojováci zahajují přípravu i s pěticí nových tváří
A-tým
17.06.2024 | Martin Lísal

Zbrojováci zahajují přípravu i s pěticí nových tváří

B r n o – Zbrojovákům dnes odstartovala příprava na novou sezónu. Trenér Jaroslav Hynek přivítal...
Béčko na závěr sezóny bez bodů
B-tým
14.06.2024 | Martin Lísal

Béčko na závěr sezóny bez bodů

H a v l í č k ů v B r o d - Béčko Zbrojovky dnes završilo úspěšnou sezónu na hřišti Havlíčkova...
PREVIEW: Béčko završí sezónu na hřišti Havlíčkova Brodu
B-tým
13.06.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Béčko završí sezónu na hřišti Havlíčkova...

B r n o - Brněnský B tým zakončí úspěšnou sezónu duelem na hřišti Havlíčkova Brodu. Hraje se v...