Tohle musí končit gólem, mluvil o svých šancích Jakub Jugas

Tohle musí končit gólem, mluvil o svých šancích Jakub Jugas

B r n o - Po Janu Sýkorovi hodnotil duel se Slováckem také Jakub Jugas. I on byl pochopitelně nesmírně zklamaný a těžko se mu hovořilo. Před mikrofony novinářů jako hlavní příčinu, stejně jako jeho kolega Sýkora, označil slabou efektivitu v zakončení.

Sám Jakub měl dnes v prvním poločase na hlavě tutovku, další branku mohl přidat nohou. "My už nevíme, co máme dělat,“ načal své povídání. "Nevím, jestli je to v hlavě, ale pět zápasů po sobě, to už je moc. Náš největší problém je vepředu, když už si něco vytvoříme, tak gól nedáme, a i dnes šance byly," kroutil hlavou.

On sám dnes patřil k nejaktivnějším hráčům na hřišti. Za svou aktivitu mohl odměnit sebe i svůj tým brankou, ale nebyl úspěšný. "Kdybych proměnil nějakou ze svých šancí, tak si to vedení pohlídáme a celé by to vypadalo jinak,“ sypal si popel na hlavu. "Při první šanci jsem zkusil vystřelit k tyči, ale šlo to dva metry vedle, a v druhé situaci jsem to měl na hlavě, ale minul jsem tyč asi o půl metru. To prostě musí skončit gólem,“ zlobil se na sebe hráč, který už letos jednou síť rozvlnil.

Nu, Brno branku nedalo, naopak čtvrt hodiny před koncem brněnská obrana zaspala a Libor Došek tak vstřelil svůj desátý gól v sezóně. "K té situaci vám toho moc neřeknu. Bylo to moc rychlé, ale myslím si, že tam propadl balón, a poté to jeden z útočníků vrátil Doškovi, a ten to uklidil,“ řekl. Zmiňovaná situace a následná branka mrzí o to víc, že to byla jediná šance Slovácka za celý zápas. "Když to řeknu upřímně, kromě tohoto momentu si nic nevytvořili, pouze využiloi naší jediné chyby,“ povzdechl si muž s číslem čtyři.

Nad Zbrojovkou se tak začaly stahovat černé mraky. Náš tým je čtrnáctý, bod od sestupové pozice. "Situace je už hodně nepříjemná, musíme dál trénovat a ukázat na Bohemce, že patříme do jiných pater a konečně bodovat,“ burcuje před zbylými duely v roce 2014 blonďatý obránce.

další články

VIDEO: Sestřih utkání s Opavou!
A-tým
03.08.2021 | Martin Lísal

VIDEO: Sestřih utkání s Opavou!

B r n o - Také ve druhém utkání sezóny vybojovali Zbrojováci těsnou výhru, v domácí premiéře...
VIDEO: Ještě nás čeká hodně práce, uvědomuje si Moravec
A-tým
03.08.2021 | Daniel Kinc. FOTO: Martin Tajč

VIDEO: Ještě nás čeká hodně práce, uvědomuje si...

B r n o - K důležitým článkům nedělní výhry patřil i obránce Jan Moravec. Nejprve svým prvním gólem...
VIDEO: Jdeme správným směrem, věří kapitán Zavadil
A-tým
02.08.2021 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Jdeme správným směrem, věří kapitán Zavadil

B r n o - Sedm minut do konce, stav 1:1. A penalta pro Brno! Nervozita většiny osazenstva Srbské...