Rozhodnutí vedení fotbalové Zbrojovky

Rozhodnutí vedení fotbalové Zbrojovky

B r n o - Vedení klubu FC Zbrojovka Brno se v týdnu věnovalo zhodnocení problematického průběhu ligové sezóny, zvláště pak nedělnímu výsledku utkání proti FC Teplice. Následně došlo k těmto závěrům.

S ohledem na celkový výkon a přístup jednotlivých hráčů vedení konstatovalo, že někteří hráči kádru „A“ mužstva, přestože jako jedni z mála v České republice mohou vykonávat naplno své zaměstnání, neodvádějí v utkání maximální nasazení a nevkládají veškeré své dovednosti ve prospěch klubu. Tento špatný a neprofesionální přístup měl přímou souvislost s výsledky nejen v posledních utkáních klubu, ale zejména v tom nedělním proti Teplicím, kde se absence správného nasazení projevila v plné míře na předvedeném výkonu a výsledku. Je evidentně a zřetelně vidět, že si řada hráčů plně neuvědomuje, o jak velký problém se pro klub i hráče samotné jedná, a jak fatální následky by mohl mít sestup do druhé ligy pro všechny členy klubu, sponzory, sympatizanty klubu a v neposlední řadě pro fanoušky a město Brno samotné.

Pro vedení klubu FC Zbrojovka Brno je neakceptovatelné, že se tak děje i přes veškeré profesionální podmínky, které byly mužstvu vytvořené ze strany klubu i v době složitých pandemických podmínek a omezení.

Z tohoto titulu se představenstvo klubu rozhodlo potrestat hráče „A“ týmu v souladu s disciplinárním řádem klubu pokutou ve výši 1,5 mil. Kč.

V závěru jednání bylo rozhodnuto, že tyto finanční prostředky přesune představenstvo klubu do oblasti mládeže, kde zcela jistě přinesou užitek.

další články

Informace pro permanentkáře k utkání s Opavou
A-tým
17.05.2021 | Klub

Informace pro permanentkáře k utkání s Opavou

B r n o - Také na nedělní utkání s Opavou mohou v souladu s dohodou Ministerstva zdravotnictví ČR a...
Dreksa: Příčiny sestupu? Domácí zápasy a vstup do soutěže
A-tým
17.05.2021 | Martin Lísal

Dreksa: Příčiny sestupu? Domácí zápasy a vstup do...

B r n o – Prodlužování agónie včera definitivně skončilo, výhra Teplic odsoudila Zbrojovku k...
Je rozhodnuto, Zbrojovka sestupuje do druhé ligy
A-tým
16.05.2021 | Martin Lísal

Je rozhodnuto, Zbrojovka sestupuje do druhé ligy

B r n o - Dnešní závěr 32. kola definitivně rozhodl o tom, že Zbrojovka po roce opouští nejvyšší...