Řezníček: Musím se zvednout a jít dál

Řezníček: Musím se zvednout a jít dál

B r n o – Smutek, frustrace, slzy. Na hráčích Brna bylo po utkání s Pardubicemi pochopitelně znát obrovské zklamání. A nejvíc na kapitánovi Řezníčkovi, který se celý zápas bil na hrotu brněnského utkání.

K dispozici měl dokonce dva pokutové kopy, v obou případech jej ale gólman Nita vychytal. „Je to asi nejhorší moment v mojí kariéře. Kvůli fotbalu jsem nikdy nebrečel, ale tohle mě hrozně mrzí, protože se hrálo o důležité body a já jsem to takhle zazdil,“ nehledal Řezňa výmluvy.

Už to, že po utkání mezi novináře přišel, si zaslouží respekt. „I tohle fotbal bohužel přináší. Obě penalty jsem kopnul blbě, nevím, co se stalo, takhle je nekopu. Asi jsem to blbě vyhodnotil, obě byly špatné. Nepřemýšlel jsem nad tím, kolik mám gólů nebo jestli jsem nejlepší střelec, prostě jsem si věřil, i u té druhé. Jde to za mnou, tohle bych měl dát a nepovedlo se to. Neschovávám se za to. Mrzí mě to kvůli klubu a všem lidem, je to moje chyba.“

Na oklepání teď mají Zbrojováci týden, příští neděli se představí v Jablonci. Ty mají aktuálně před naším klubem sedmibodový náskok. „Musím se zvednout a jít dál. Bude to těžké, ale musíme se oklepat a bojovat do konce. Kdybych dnes tu první penaltu dal, asi bychom minimálně bod získali. Ten zápas jsme měli alespoň zremizovat, ale nepovedlo se to,“ mrzelo Řezňu.

A jak hodnotil odlišné výkony v obou poločasech? „Taktiku jsme si takhle nastavili, chtěli jsme chodit do rychlých protiútoků, ale vůbec se nám to nedařilo. Ve druhé půli jsme myslím byli lepší, ale k ničemu to nebylo.“

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Béčko na závěr sezóny bez bodů
B-tým
14.06.2024 | Martin Lísal

Béčko na závěr sezóny bez bodů

H a v l í č k ů v B r o d - Béčko Zbrojovky dnes završilo úspěšnou sezónu na hřišti Havlíčkova...
PREVIEW: Béčko završí sezónu na hřišti Havlíčkova Brodu
B-tým
13.06.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Béčko završí sezónu na hřišti Havlíčkova...

B r n o - Brněnský B tým zakončí úspěšnou sezónu duelem na hřišti Havlíčkova Brodu. Hraje se v...
VIDEO: Mám z toho skvělý pocit, říká Jaroslav Hynek
A-tým
13.06.2024 | Martin Lísal

VIDEO: Mám z toho skvělý pocit, říká Jaroslav Hynek

B r n o – Nový trenér Jaroslav Hynek se s hráči ještě osobně neseznámil, přehled o stavu kádru však...