sobota 2.3.2019

1 Chrudim
2 Zbrojovka Brno
17.kolo

neděle 10.3.2019

6 Zbrojovka Brno
0 Žižkov
18.kolo

neděle 17.3.2019

3 Č. Budějovice
2 Zbrojovka Brno
19.kolo

pátek 22.3., 14:00

Opava
Zbrojovka Brno
příp.

neděle 31.3., 18:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Prostějov
20.kolo

neděle 7.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Ústí n. L.
21.kolo

sobota 13.4.

Táborsko
Zbrojovka Brno
22.kolo

středa 17.4.

Zbrojovka Brno
Pardubice
23.kolo

sobota 20.4.

Varnsdorf
Zbrojovka Brno
24.kolo

neděle 28.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Znojmo
25.kolo

sobota 4.5.

Sokolov
Zbrojovka Brno
26.kolo

středa 8.5.

Zbrojovka Brno
Hradec Králové
27.kolo

sobota 11.5.

Vítkovice
Zbrojovka Brno
28.kolo

neděle 19.5., 18:00

Zbrojovka Brno
Třinec
29.kolo

sobota 25.5.

Jihlava
Zbrojovka Brno
30.kolo

Junioři odjeli na soustředění do Uherského Brodu

Junioři odjeli na soustředění do Uherského Brodu

B r n o - Juniorka Zbrojovky v úterý zamířila na zimní soustředění do Uherského Brodu. V dobře známém prostředí na Brňany čeká pět dní naplněných tréninky a také zápasy, návrat proběhne v sobotu 30. ledna.

26.01.2016 | Martin Lísal

 

Větší část výpravy odjela v dopoledních hodinách autobusem přímo ze Srbské. V dalším průběhu dne se k týmu připojili Daniel Pospíšil a Pavel Sokol, ti ještě absolvovali trénink s áčkem. "Spolu s nimi přijede i Boštjan Frelih, který se nevešel do nominace prvního mužstva pro soustředění v Turecku. Posléze se k nám také připojí nizozemský bek Freek Langermans," prozradil trenér Dostálek.

Dvacetiletý Langermans (ročník 1995) pochází z líhně Tillburgu, jeho pozicí je pravý krajní obránce. Stane se tak již třetím hráčem, kterého juniorka v zimě testuje. "Rus Litvinov v testech nepokračuje. Není to špatný hráč, má solidní předpoklady, ale hraje proti němu věk a post. Je středním záložníkem a hráče na tento post v týmu máme," vysvětloval Dostálek.

Dva přípravné zápasy

Jeho svěřence čekají na soustředění minimálně dva zápasy - ve středu od 17 hodin s místním divizním celkem, v sobotu od 10 pak duel s druholigovými Borčicemi (Slovensko). "Zkoušeli jsme domluvit i sehrání odloženého zápasu s béčkem Slovácka, ale termínově to asi nevyjde. Museli bychom hrát v úterý a na to nemáme potřebný počet hráčů," řekl Dostálek.

Kromě zápasů je pak v plánu celá řada různých tréninkových jednotek - tři denně. "Bude to takový závěr měsíčního bloku, po návratu nás čekají tři týdny do začátku jarní části ligy. Chceme to trochu zmáčknout, abychom našlápli, co to půjde. Od února pak bude program volnější a ne tak náročný, chceme trošku uhnout škole, kde klukům začíná druhé pololetí," shrnul Dostálek krátce program soustředění.

Hodně náročné dny čekají zejména Marka Vintra - v sobotu o půl druhé dorazí domů do Brna a hned zamíří do Prahy, kde jej čeká sraz reprezentačního mužstva U19 a odlet do Řecka. "V sobotu mi volal trenér Malura, ptal se, jak na tom Marek je. Jsme samozřejmě rádi, že máme hráče v nároďáku," usmál se kouč.

Seznam hráčů na soustředění

 • David Záleský (B)
 • Jiří Floder (B)
 • Boštjan Frelih (O)
 • Nemanja Gajić (O)
 • Michal Bednář (O)
 • Tomáš Jura (O)
 • Daniel Pospíšil (O)
 • Martin Krejčíř (O)
 • Freek Langermans (testovaný hráč, (O))
 • Lukáš Zukal (O)
 • Lukáš Čambal (Z)
 • Jiří Koláčný (Z)
 • Erik Sedláček (Z)
 • Pavel Sokol (Z)
 • Martin Krištof (Z)
 • Michal Šembera (Ú)
 • Marek Vintr (Ú)
 • Ondřej Vintr (Ú)
 • Antonín Jakeš (Ú)
 

Aktuality

10.3.2019

Juniorka v TCM

Pondělní utkání juniorky proti Sigmě Olomouc bude vinou nepříznivého počasí sehráno v areálu TCM Brněnské Ivanovice.

10.3.2019

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude v úterý 12. a 19. března uzavřen. K dispozici bude v ostatních prodejních dnech, tj. v pondělí a ve čtvrtek. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

6.2.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 7. února z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

4.2.2019

Zraněný Pavlík

Dnešní vyšetření bohužel ukázalo, že obránce Petr Pavlík si v sobotním utkání v Jihlavě zlomil lýtkovou kost. Předpokládaná doba léčby je 6 týdnů.

31.1.2019

Jambor a Endl v reprezentaci

Zbrojováci David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro turnaj ve Spojených arabských emirátech (6. až 15. února). Reprezentace se na turnaji postupně utká s Belgií, domácím výběrem a Kosovem.

30.1.2019

Jambor v Líšni

Devatenáctiletý záložník Dan Jambor se začal připravovat s Líšní. V týmu lídra MSFL dnes nastupuje k přípravnému utkání s Vrchovinou, v jednání je hostování do konce sezóny. Dan naskočil v letošní sezóně do sedmi ligových a tří pohárových zápasů, v pohárovém utkání na hřišti Žďáru vstřelil gól.

28.1.2019

Ševčík v reprezentaci

Zbrojovák Michal Ševčík byl nominován do reprezentace U17 pro nadcházející turnaj ve španělské La Manze (4. až 12. února).

16.1.2019

V přípravě proti Hibernians FC

Zbrojovka už zná třetího soupeře pro zimní soustředění na Maltě. Ve středu 23. ledna se od 18 hodin utká s lídrem místní ligy, týmem Hibernians FC.

14.1.2019

Růsek na operaci

Zbrojovák Tonda Růsek si v sobotním utkání po jednom z nedovolených zákroků nešťastně zlomil záprstní kůstku a přijde tak o soustředění na Maltě. Ve čtvrtek podstoupí operaci, po týdnu by mohl začít s tréninkem.

26.11.2018

Fanshop v tomto týdnu uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální Fanshop bude v týdnu od 26. listopadu do 2. prosince uzavřen (více viz zde). Děkujeme za pochopení.

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2019 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz