Béčko zahájilo přípravu

Béčko zahájilo přípravu

B r n o – Také fotbalisté brněnského béčka zahájili v tomto týdnu přípravu na jarní část. Trenéři Maša a Šíma přivítali po dlouhé pauze tým jen s minimem změn.

Chybí obránce Kamenský, který zůstává s prvním mužstvem. Opačným směrem naopak už na podzim putoval Jakub Černín, k béčku by se po doléčení zranění měl připojit také Lukáš Kryštůfek. Ofenzivní hráč Barnabáš Lacík je na zkoušce ve Vyškově.

„Připravovat se budeme v domácích podmínkách. Nejprve na umělce v Řečkovicích a v terénu, pak se uvidí podle podmínek. Čeká nás i posilovna, první zápasový test pak absolvujeme příští víkend,“ řekl k zimnímu programu trenér Martin Maša.

Zbrojováci se měli původně utkat se slovenskou Šalou, tento zápas byl nicméně zrušen a prvním soupeřem tak bude Sparta Brno. Dále se mladí Brňané střetnou například s Rosicemi, Kroměříží či béčkem Zlína a Olomouce, v jednání jsou ještě další březnové zápasy.

První soutěžní utkání mají Zbrojováci na programu 27. března, kdy cestují do Ždírce. Klíčový duel v Hodoníně se pak hraje 24. dubna. „Start soutěže je ještě poměrně daleko, uvidíme, jakým směrem se vyvine složení kádru. Situace je nicméně daná. Uděláme, co bude v našich silách, abychom vedoucí Hodonín potrápili. Podzim jsme si závěrem trochu pokazili, zkusíme tak navázat na tu úspěšnou sérii, která závěru předcházela,“ doplnil Maša.

další články

Zbrojovka pořádá 16. ročník turnaje O pohár primátorky, mezi účastníky je i ukrajinský Lvov!
Mládež
19.05.2022 | Martin Lísal

Zbrojovka pořádá 16. ročník turnaje O pohár...

B r n o – Do Brna se po nucené pauze vrací prestižní mládežnický turnaj O pohár primátorky! 16....
VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky
Mládež
19.05.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky

B r n o - Ve čtvrtek 12. května proběhl na Srbské tradiční náborový trénink, kterého se i tentokrát...
Zemřel Martin Šustr
A-tým
18.05.2022 | Klub

Zemřel Martin Šustr

S hlubokým zármutkem jsme přijali zprávu, že nás ve věku 31 let navždy opustil náš bývalý brankář...