První krok nevyšel, ženy podlehly v baráži 0:2

B r n o - První utkání baráže o účast v nejvyšší soutěži ženám brněnské Zbrojovky nevyšlo, nad jejich síly byl celek Bohemians Praha. Po prohře 0:2 tak musí Brno uspět v odvetě na hřišti soupeřek - ta se hraje ve středu 19. června.

Důležitý zápas o setrvání v lize začaly Brňanky poměrně dobře, Hádlíková vyslala střelu s gólovými parametry, ovšem obránkyně soupeře dokázala míč odvrátit na rohový kop.

Ve 20. minutě zkoušela štěstí Svobodová, její rána k tyči ovšem v síti také neskončila. Trest přišel vzápětí - Havlová si naběhla za obranu a obloučkem otevřela skóre utkání.

Ještě hůř bylo ve 35. minutě, Ondrušková našla volnou Šmidrkalovou a ta se trefila přesně na zadní tyč. Poločas tak ovládly hostující hráčky.

Hra ve druhé půli byla vyrovnaná, Zbrojovce se bohužel kontaktní branku vstřelit nepodařilo. Po prvním utkání je tak situace velmi složitá, Brno musí v odvetě uspět na hřišti soupeřek.