Šestnáctka porazila Jihlavu a udržela kontakt s čelem tabulky

B r n o - Zbrojováci kategorie U16 zdolali v důležitém utkání Jihlavu 2:0, druhému celku tabulky vstřelili obě branky v první půli. Do konce soutěže zbývají odehrát dva zápasy, Brňané se teoreticky mohou posunout i do čela.

Ohlasy trenérů

Miroslav Mikšíček (Zbrojovka Brno): "Do důležitého konfrontačního utkání jsme vstoupili velmi dobře, byli jsme důraznější, rychleji reagovali na odražené míče, kvalitnější na míči i v kombinaci, dobře jsme odskakovali od soupeře a získávali prostor a čas pro naši kombinaci. Proto jsme si také dokázali v prvním poločase vytvořit velký počet vyložených šancí a také standardních situací. Po chytře zahraném přímém kopu Hložka jsme se ve 27. minutě ujali vedení a těsně před koncem půle po křídelní akci Hložka a zpětné přihrávce pod sebe na Koláčného stanovili poločasový výsledek na 2:0. Do druhého poločasu vstoupila Jihlava aktivně s cílem vstřelit kontaktní branku, dlouho se hrál bojovný zápas plný osobních soubojů, my jsme částečně polevili z naší aktivity, jakou jsme předváděli v prvním poločase, zatáhli se více do bloku, zodpovědně bránili a čekali na brejkové situace, kterých bylo i ve druhém poločase požehnaně. Žádnou jsme však nedokázali proměnit. Naše pasivita znamenala mírnou převahu především ve středu pole pro Jihlavu, my hrozili převážně z rychlých protiútoků, vyložené šance byly k vidění na obou stranách, naši hráči si však již dvoubrankové vedení pohlídali."
11.06.2013 | Martin Lísal

Šestnáctka porazila Jihlavu a udržela kontakt s čelem...

B r n o - Zbrojováci kategorie U16 zdolali v důležitém utkání Jihlavu 2:0, druhému celku tabulky...