neděle 7.4.2019

0 Zbrojovka Brno
0 Ústí n. L.
21.kolo

neděle 14.4.2019

1 Táborsko
2 Zbrojovka Brno
22.kolo

středa 17.4.2019

3 Zbrojovka Brno
1 Pardubice
23.kolo

neděle 21.4., 17:00

Varnsdorf
Zbrojovka Brno
24.kolo

neděle 28.4., 18:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Znojmo
25.kolo

sobota 4.5., 10:15

Sokolov
Zbrojovka Brno
26.kolo

úterý 7.5., 17:00

Zbrojovka Brno
Hradec Králové
27.kolo

sobota 11.5.

Vítkovice
Zbrojovka Brno
28.kolo

neděle 19.5., 18:00

Zbrojovka Brno
Třinec
29.kolo

sobota 25.5.

Jihlava
Zbrojovka Brno
30.kolo

VIDEO: Je to velká ztráta, mrzela domácí remíza kapitána Eismanna

VIDEO: Je to velká ztráta, mrzela domácí remíza kapitána Eismanna

B r n o - Ani proti soupeři, který odehrál téměř celé druhé dějství v deseti, se nepodařilo Zbrojovce skórovat a připsat si důležité vítězství. S Ústím nad Labem se tak Brňané rozešli bez branek. Celý zápas u toho byl i Pavel Eismann, který své spoluhráče na hřiště vyvedl s kapitánskou páskou.

07.04.2019 | Michal Hladký. FOTO: J. Drápal (FOTEX)

 

"Dnes to bohužel bylo hlavně o tom, že jsme neproměnili šance. Důležité teď bude mít hlavy nahoře a pracovat dál. Sílu doma máme, v prvním poločase jsme si vytvořili spoustu gólových příležitostí, které jsme měli zužitkovat. Ve druhé půli už nám potom chyběla i kreativita do šestnáctky. Jinak si ale myslím, že jsme nehráli špatně, neuchýlili jsme se k žádným zběsilým nákopům. Je to škoda," hovořil Eismann zklamaně.

Jedním z klíčových momentů celého utkání bylo vyloučení ústeckého brankáře Tvrdoně. Od té doby hosté prakticky rezignovali na jakékoliv útočné aktivity a vytrvale se bránili brněnským pokusům o vstřelení branky. „Ani v prvním poločase neměli žádnou šanci a pak v deseti už se jen zatáhli a bránili zuby nehty, takže to bylo složitější. Od nás je pro příště potřeba, aby naše centry byly ostřejší, aby to naši útočníci měli snažší. Také nám chyběla větší dravost, prostě se dostat do vápna a něco tam propálit,“ hledal brněnský kapitán recept na úspěch.

Také Hradec Králové dopoledne jen remizoval, ztráta na třetí příčku tedy zůstala pětibodová, v banku už ovšem zbývá zase méně bodů. "Takovéhle zápasy chceme a musíme zvládat, je to velká ztráta. Myslím, že jinak za tím jdeme, dnes se to ale bohužel nepovedlo. Věřím, že devět zápasů, které nás ještě čekají, zvládneme v podobné kvalitě a tempu, s lepším zakončením. A že body budeme sbírat a porveme se o to, že se k tomu vytyčenému cíli dostaneme," nastínil Eismann plány do zbytku sezóny.

Fotogalerie

               

 

Aktuality

15.4.2019

Adamec a Manuel v reprezentaci

Zbrojováci Radek Adamec a Timothy Manuel figurují v nominaci reprezentace U16 pro turnaj v Belgii. Národní tým se zde postupně utká s Dánskem, domácí Belgií a Švédskem.

28.3.2019

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop je v úterý 2. dubna z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

27.3.2019

Lukáš Kos v reprezentaci

Zbrojovák Lukáš Kos byl nominován do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Irskem (2. a 4. dubna). Mezi náhradníky jsou Filip Hlucháň, František Kluska, Adam Ryška a Patrik Žourek.

10.3.2019

Juniorka v TCM

Pondělní utkání juniorky proti Sigmě Olomouc bude vinou nepříznivého počasí sehráno v areálu TCM Brněnské Ivanovice.

10.3.2019

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude v měsíci březnu v úterý uzavřen (konkrétně se jedná o 12., 19. a 26 března). K dispozici bude v ostatních prodejních dnech, tj. v pondělí a ve čtvrtek. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

6.2.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 7. února z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

4.2.2019

Zraněný Pavlík

Dnešní vyšetření bohužel ukázalo, že obránce Petr Pavlík si v sobotním utkání v Jihlavě zlomil lýtkovou kost. Předpokládaná doba léčby je 6 týdnů.

31.1.2019

Jambor a Endl v reprezentaci

Zbrojováci David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro turnaj ve Spojených arabských emirátech (6. až 15. února). Reprezentace se na turnaji postupně utká s Belgií, domácím výběrem a Kosovem.

30.1.2019

Jambor v Líšni

Devatenáctiletý záložník Dan Jambor se začal připravovat s Líšní. V týmu lídra MSFL dnes nastupuje k přípravnému utkání s Vrchovinou, v jednání je hostování do konce sezóny. Dan naskočil v letošní sezóně do sedmi ligových a tří pohárových zápasů, v pohárovém utkání na hřišti Žďáru vstřelil gól.

28.1.2019

Ševčík v reprezentaci

Zbrojovák Michal Ševčík byl nominován do reprezentace U17 pro nadcházející turnaj ve španělské La Manze (4. až 12. února).

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2019 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz