sobota 2.2.2019

0 Jihlava
4 Zbrojovka Brno
příp.

sobota 9.2.2019

1 Nitra
2 Zbrojovka Brno
příp.

sobota 16.2.2019

0 MFK Skalica
0 Zbrojovka Brno
příp.

sobota 23.2., 13:00

Zbrojovka Brno
Vyškov
příp.

sobota 2.3., 10:15

Chrudim
Zbrojovka Brno
17.kolo

neděle 10.3., 18:00

Zbrojovka Brno
Žižkov
18.kolo

sobota 16.3.

Č. Budějovice
Zbrojovka Brno
19.kolo

neděle 31.3., 18:00

Zbrojovka Brno
Prostějov
20.kolo

neděle 7.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Ústí n. L.
21.kolo

sobota 13.4.

Táborsko
Zbrojovka Brno
22.kolo

středa 17.4.

Zbrojovka Brno
Pardubice
23.kolo

sobota 20.4.

Varnsdorf
Zbrojovka Brno
24.kolo

neděle 28.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Znojmo
25.kolo

sobota 4.5.

Sokolov
Zbrojovka Brno
26.kolo

středa 8.5.

Zbrojovka Brno
Hradec Králové
27.kolo

sobota 11.5.

Vítkovice
Zbrojovka Brno
28.kolo

neděle 19.5., 18:00

Zbrojovka Brno
Třinec
29.kolo

sobota 25.5.

Jihlava
Zbrojovka Brno
30.kolo

Ondřej Sukup: Tělo dostalo zabrat, ale od toho tady jsme

Ondřej Sukup: Tělo dostalo zabrat, ale od toho tady jsme

M a l t a - Obránce Ondřej Sukup se v úvodu přípravy do hry nezapojoval, po loňském zranění měl volnější režim. Na soustředění už ale naskočil do všech zápasů, dvakrát hrál od začátku. Jak viděl svým pohledem končící soustředění?

25.01.2019 | Martin Lísal

 

Ondro, soustředění uteklo jako voda, jak jej hodnotíš?
Fotbalově to byla hodně příjemná změna, z umělky jsme přešli na trávu a to má každý fotbalista rád. Program byl navíc dost nabitý, takže to uteklo hodně rychle. Malta je podobná jako třeba Kypr, hotely jsou pěkné, jen se jezdí na hřiště trochu déle, ale to se dá zvládnout. Hřiště samotné je super, moc se mi líbilo, že se o něj personál stará a po každém tréninku ho dává dohromady. A rádi jsme byli i za to, že jsme hráli zápasy na hlavním stadionu, kde byl trávník taky kvalitní.

Na startu přípravy jsi ještě netrénoval po zranění naplno, jak se aktuálně cítíš?
Minulé pondělí jsem začal s týmem, tak to pořád trošku doháním. Odehrál jsem dva zápasy a za to su rád, navíc na trávě. Příprava je ještě dlouhá a manko doženu v klidu. Se zápasy můžu být celkem spokojený, hlavně s vytížením. Celkově to bylo nalepené na sobě, hrálo se obden, mezitím tréninky, takže tělo dostalo zabrat. Ale to k tomu patří, je to soustředění a od toho jsme tady.

Bývá ten návrat po zranění pro krajní obránce náročnější? Přece jen toho v současném fotbale naběhají hodně.
Do nějakých akcí jsem se dostal, kdykoliv to jde, snažím se o to. Beci jsou od toho, aby pomohli, když je možnost, už dávno jen nebrání vzadu. Bylo to náročné, je to hodně o běhání, ale nic, co by se nedalo zvládnout.

A když pomineme fotbal, jak se ti zamlouvalo zdejší prostředí?
Ostrov se mi líbil hodně, projeli jsme si dvě větší města a jak Mdina, tak Valletta jsou nádherná. Pár fotek jsem udělal a su rád, že jsem se podíval i mimo hřiště a poznal Maltu trochu víc.

Doma vás čekají rodiny, na druhou stranu i mrazivé počasí. Jak osobně takové přechody snášíš?
Zimu nikdo moc nemusí, ale je pro všechny stejná, s tím se vyrovnáme. Terény nejsou ideální a pár týdnů to zkrátka musíme vydržet, než zima poleví a můžeme na trávu. Důležité bude, abychom pokud možno vše odtrénovali, zůstali bez zranění, nabrali sílu.

Budeš mít s ohledem na zranění z konce podzimu na umělce ještě nějaké úlevy?
Úlevy nemám od minulého pondělka, od té doby jsem šel všechno. Sem tam něco cítím, ale nic hrozného, abych si musel ulevovat. Byl bych rád, kdyby to vydrželo a já nabral všechno tak, jak mám.

Jak jsi na soustředění trávil volný čas?
Asi jako většina – filmy, zavolám domů rodině. Je to hodně nasekané, přes den nebylo moc času, večer odpočívám a kolem jedenácté usnu.

Tečku za týdenním programem obstará cesta domů s časným budíčkem, neděsíš se toho?
Ani ne. Nebude to nic příjemného, na druhou stranu to beru tak, že budeme dřív doma. Odpočineme si v letadle, cestou busem a po obědě jsme u rodin, když všechno vyjde.

Díky za rozhovor a ať se daří!

 

Aktuality

6.2.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 7. února z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

4.2.2019

Zraněný Pavlík

Dnešní vyšetření bohužel ukázalo, že obránce Petr Pavlík si v sobotním utkání v Jihlavě zlomil lýtkovou kost. Předpokládaná doba léčby je 6 týdnů.

31.1.2019

Jambor a Endl v reprezentaci

Zbrojováci David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro turnaj ve Spojených arabských emirátech (6. až 15. února). Reprezentace se na turnaji postupně utká s Belgií, domácím výběrem a Kosovem.

30.1.2019

Jambor v Líšni

Devatenáctiletý záložník Dan Jambor se začal připravovat s Líšní. V týmu lídra MSFL dnes nastupuje k přípravnému utkání s Vrchovinou, v jednání je hostování do konce sezóny. Dan naskočil v letošní sezóně do sedmi ligových a tří pohárových zápasů, v pohárovém utkání na hřišti Žďáru vstřelil gól.

28.1.2019

Ševčík v reprezentaci

Zbrojovák Michal Ševčík byl nominován do reprezentace U17 pro nadcházející turnaj ve španělské La Manze (4. až 12. února).

16.1.2019

V přípravě proti Hibernians FC

Zbrojovka už zná třetího soupeře pro zimní soustředění na Maltě. Ve středu 23. ledna se od 18 hodin utká s lídrem místní ligy, týmem Hibernians FC.

14.1.2019

Růsek na operaci

Zbrojovák Tonda Růsek si v sobotním utkání po jednom z nedovolených zákroků nešťastně zlomil záprstní kůstku a přijde tak o soustředění na Maltě. Ve čtvrtek podstoupí operaci, po týdnu by mohl začít s tréninkem.

26.11.2018

Fanshop v tomto týdnu uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální Fanshop bude v týdnu od 26. listopadu do 2. prosince uzavřen (více viz zde). Děkujeme za pochopení.

5.11.2018

Aktualizace stavu marodů

Antonín Růsek, který včera pro zranění střídal, absolvoval vyšetření u MUDr. Ondruše. Měl by být v pořádku a od zítřka trénovat. Jana Sedláka čekají se zraněným kotníkem tři dny klidu, pak trénink. Musefiu Ashiru má bohužel natržený sval, za 10 dní jde na kontrolu. Na podzim si už tak pravděpodobně nezahraje.

1.11.2018

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 1. listopadu z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2019 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz