pondělí 8.10.2018 | Martin Lísal
Program týmů Zbrojovky v týdnu od 8. do 14. října
B r n o - V reprezentační přestávce má "áčko" volno od soutěžních zápasů. Ani juniorka o víkendu nehraje, v pondělí nicméně hostí Třinec. A bohatá porce vesměs domácích zápasů pak čeká na dorostence a žáky.
Muži
A tým
- Bez utkání
- Pondělí 8. října, 13:00 Zbrojovka - Třinec (Srbská)
- Sobota 13. října, 11:00 Zbrojovka - Mladá Boleslav (Srbská, hř. č. 2)
- Středa 10. října, 13:00 Zbrojovka - Třinec (Mokrá-Horákov)
- Neděle 14. října, 10:30 Zbrojovka - Blansko (Mokrá-Horákov)
- Sobota 13. října, 13:15 Zbrojovka - Mladá Boleslav (Srbská, hř. č. 2)
- Středa 10. října, 15:45 Zbrojovka - Třinec (Mokrá-Horákov)
- Neděle 14. října, 12:45 Zbrojovka - Blansko (Mokrá-Horákov)
- Sobota 13. října, 10:30 Zbrojovka - Zlín (Řečkovice)
- Sobota 13. října, 12:15 Zbrojovka - Zlín (Řečkovice)
- Neděle 14. října, 10:00 Zbrojovka - Třebíč (Horní Heršpice)
- Středa 10. října, 11:30 minirepublika (Hodonín)
- Neděle 14. října, 10:00 Zbrojovka - Třebíč (Horní Heršpice)
- Středa 10. října, 16:30 Horní Heršpice - Zbrojovka
- Sobota 13. října, 13:30 krajská soutěž (Pastrnkova)
- Neděle 14. října, 9:00 Superliga (Bratislava)
- Středa 10. října, 8:00 Ondrášovka Cup (Velké Pavlovice)
- Neděle 14. října, 8:30 Kohoutovice - Zbrojovka
- Úterý 9. října, 17:00 Sparta Brno - Zbrojovka (příprava)
- Sobota 13. října, 10:00 krajská soutěž (Pastrnkova)
- Neděle 14. října, 9:00 Superliga (Bratislava)
- Pátek 12. října, 16:30 Zbrojovka - ČAFC Židenice (Srbská)
- Čtvrtek 11. října, 16:30 Zbrojovka - Slatina (příprava, Janouškova)
Reprezentace
ČR U21 - Jakub Šural (náhradník)
- Čtvrtek 11. října, 18:00 Bělorusko - ČR (kvalifikace ME, Borisov)
- Čtvrtek 11. října, 16:00 Polsko - ČR (Elite Tournament, Lodž)
- Pátek 12. října, 17:00 ČR - Černá Hora (příprava)
- Čtvrtek 11. října, 14:00 ČR - Nizozemsko (příprava, Mladá Boleslav)
- Úterý 9. října, 15:00 ČR - Slovensko (příprava, Nivnice)
- Čtvrtek 11. října, 12:00 Slovensko - ČR (příprava, Ilava)