pondělí 7.5.2018 | Martin Lísal
Program týmů Zbrojovky v týdnu od 7. do 13. května
B r n o - Nadcházející fotbalový týden zahájí juniorka na hřišti Českých Budějovic, ukončí jej první tým v Teplicích. Mezi to se opět vklíní řada soutěžních i přípravných zápasů a zajímavých turnajů - a také jedna reprezentační akce se zbrojováckou účastí.
Dvojice Martin Sedlák a Tomáš Chyla se s národním týmem U18 účastní Slovakia Cupu. V nominaci byl původně i Martin Papež, který se ale při tréninku zranil.
Muži
A tým
- Neděle 13. května, 17:00 Teplice - Zbrojovka
- Pondělí 7. května, 13:00 České Budějovice - Zbrojovka
- Sobota 12. května, 12:00 Zbrojovka - Mladá Boleslav (Srbská)
- Středa 9. května, 14:00 Zbrojovka - Frýdek-Místek (Mokrá-Horákov)
- Sobota 12. května, 15:00 Baník Ostrava - Zbrojovka
- Sobota 12. května, 14:15 Zbrojovka - Mladá Boleslav (Srbská)
- Středa 9. května, 16:15 Zbrojovka - Frýdek-Místek (Mokrá-Horákov)
- Sobota 12. května, 17:15 Baník Ostrava - Zbrojovka
- Úterý 8. května, 10:30 Prostějov - Zbrojovka
- Úterý 8. května, 12:15 Prostějov - Zbrojovka
- Čtvrtek 10. května, 17:00 Prostějov - Zbrojovka
- Sobota 12. května, 10:00 Zbrojovka - Olomouc (Horní Heršpice)
- Čtvrtek 10. května, 17:00 Prostějov - Zbrojovka
- Sobota 12. května, 10:00 Zbrojovka - Olomouc (Horní Heršpice)
- Středa 9. května, 16:30 miniturnaj (Prostějov)
- Sobota 12. května, 9:00 Ondrášovka Cup (České Budějovice)
- Pátek 11. května, 11:00 Zbrojovka - Svratka Brno (Srbská)
- Sobota 12. května, 9:00 turnaj Champions Trophy (Uherské Hradiště)
- Neděle 13. května, 10:00 Kohoutovice - Zbrojovka (Pastrnkova)
- Neděle 13. května, 12:00 Zbrojovka - Znojmo (Pastrnkova)
- Středa 9. května, 9:00 turnaj O pohár města Hrotovic (Hrotovice)
- Neděle 13. května, 10:00 Kohoutovice - Zbrojovka (Pastrnkova)
- Neděle 13. května, 12:00 Zbrojovka - Znojmo (Pastrnkova)
- Čtvrtek 10. května, 16:30 Zbrojovka - Sparta Brno (příprava, Janouškova)
- Čtvrtek 10. května, 17:00 Zbrojovka - Obřany (Srbská)
- Sobota 12. května, 8:30 miniturnaj (Janouškova)
- Sobota 12. května, 8:00 turnaj (Janouškova)
Ženy
Ženy
- Neděle 13. května, 14:00 Rakovník - Zbrojovka
- Sobota 12. května, 11:00 Zbrojovka - Olomouc (Rosice)
- Čtvrtek 10. května, 17:00 Zbrojovka - Bílovice (TCM)
- Pátek 11. května, 16:00 Medlánky - Zbrojovka
Reprezentace
ČR U18 - Tomáš Chyla, Martin Papež, Martin Sedlák
- Pondělí 7. května, 16:00 ČR - Ukrajina (Slovakia Cup, Jaslovské Bohunice)
- Úterý 8. května, 16:00 ČR - Kazachstán (Červení, Slovakia Cup)
- Čtvrtek 10. května, 12:00 ČR - USA (Jaslovské Bohunice)
- Pátek 11. května, duel o umístění