neděle 5.8.2018

3 Zbrojovka Brno
0 Chrudim
3.kolo

neděle 12.8.2018

3 Žižkov
2 Zbrojovka Brno
4.kolo

pátek 17.8.2018

2 Zbrojovka Brno
1 Č. Budějovice
5.kolo

středa 22.8., 17:30

Žďár n. Sázavou
Zbrojovka Brno
Pohár 1.kolo

sobota 25.8., 10:15

Prostějov
Zbrojovka Brno
6.kolo

čtvrtek 30.8., 18:00

Ústí n. L.
Zbrojovka Brno
7.kolo

neděle 16.9., 18:00

Zbrojovka Brno
Táborsko
8.kolo

sobota 22.9., 10:15

Pardubice
Zbrojovka Brno
9.kolo

neděle 30.9., 18:00

Zbrojovka Brno
Varnsdorf
10.kolo

pátek 5.10., 18:00

Znojmo
Zbrojovka Brno
11.kolo

neděle 21.10., 18:00

Zbrojovka Brno
Sokolov
12.kolo

neděle 28.10., 15:00

Hradec Králové
Zbrojovka Brno
13.kolo

neděle 4.11., 18:00

Zbrojovka Brno
Vítkovice
14.kolo

sobota 10.11., 10:15

Třinec
Zbrojovka Brno
15.kolo

neděle 25.11., 18:00

Zbrojovka Brno
Vlašim
16.kolo

sobota 2.3.

Chrudim
Zbrojovka Brno
17.kolo

neděle 10.3., 18:00

Zbrojovka Brno
Žižkov
18.kolo

sobota 16.3.

Č. Budějovice
Zbrojovka Brno
19.kolo

neděle 31.3., 18:00

Zbrojovka Brno
Prostějov
20.kolo

neděle 7.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Ústí n. L.
21.kolo

sobota 13.4.

Táborsko
Zbrojovka Brno
22.kolo

středa 17.4.

Zbrojovka Brno
Pardubice
23.kolo

sobota 20.4.

Varnsdorf
Zbrojovka Brno
24.kolo

neděle 28.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Znojmo
25.kolo

sobota 4.5.

Sokolov
Zbrojovka Brno
26.kolo

středa 8.5.

Zbrojovka Brno
Hradec Králové
27.kolo

sobota 11.5.

Vítkovice
Zbrojovka Brno
28.kolo

neděle 19.5., 18:00

Zbrojovka Brno
Třinec
29.kolo

sobota 25.5.

Jihlava
Zbrojovka Brno
30.kolo

SOUHRN: Ohlédnutí za soustředěním v Turecku

SOUHRN: Ohlédnutí za soustředěním v Turecku

B r n o - Zbrojováci mají za sebou zimní soustředění v Turecku, kterému jsme se v uplynulých dnech pochopitelně podrobně věnovali. V tomto souhrnu si nyní můžete projít všech deset dní, které brněnský tým v Laře strávil.

13.02.2018 | Martin Lísal

 

Přesněji řečeno těch dní bylo jedenáct. I přílet do cílové destinace k soustředění patří, jakkoliv je někdy únavný a zúčastnění by jej nejraději přeskočili.

Během každého dne soustředění jste mohli na sociálních sítích i webu klubu sledovat fotky, videa a rozhovory, stejně jako živé přenosy všech zápasů na soustředění (dva z nich přímo na Zbrojovka TV). K tomu jako bonus krátká videa (často v odlehčeném duchu), určená primárně pro sociální sítě.

U každého dne tak najdete odkazy na video, denní souhrn (s kompletní fotogalerií) a případně také na nejzajímavější příspěvky k danému dni.


FOTO: Jak bydleli Zbrojováci v Turecku?


Přílet - středa 31. ledna

Hlavním a jediným cílem dne bylo dostat se v pořádku a se všemi zavazadly ze Srbské až do hotelu Trendy Lara. Obě místa od sebe dělí vzdušnou čarou přibližně 1800 kilometrů. Vše proběhlo bez problémů - cesta autobusem do Vídně, následný let do Antalye i finální přesun do hotelu.

Na místě se Zbrojováci stihli ubytovat, přeřídit si hodinky o dvě hodiny, navečeřet se a absolvovat úvodní mítink.


Zbrojováci dorazili do Lary, zítra je čeká první trénink


Den první - čtvrtek 1. února

Dopoledne čekal na hráče první trénink - na hřišti v těsné blízkosti Mardan Stadium. Harmonogram dne byl uzpůsoben pozdnímu příletu. Odpoledne hráči makali v posilovně. Po celý den se také seznamovali s rozsáhlým hotelovým komplexem. To vše za příjemného počasí, teploty přesáhly přes dvacet stupňů.
První den na soustředění


Den druhý - pátek 2. února

Krásné počasí přetrvávalo, na programu byly tento den dva výživné tréninky. Denní plán oživil večerní mítink - a také příjezd dvou "opozdilců". Z Brna dorazil Michal Škoda, z Kanárských ostrovů reprezentant Ladislav Krejčí.Druhý den na soustředění - k týmu se připojili Škoda a Krejčí


Den třetí - sobota 3. února

První zápasový den. Dopolední trénink tak patřil k těm lehčím. Krátce po obědě nasedli Zbrojováci do autobusu a vydali se do Beleku. Utkání s Dunajskou Stredou bylo nakonec jediným, které jsme odehráli mimo naši destinaci. A také jediným, které jste nemohli sledovat přímo na Zbrojovka TV (stream zajišťoval náš soupeř).

Brňané ve vyrovnaném duelu podlehli 1:2 (report zde), jednalo se o vůbec první zimní porážku. Jediný gól vstřelil z přímého kopu Pilík. Po návratu na hotel se hráči věnovali už jen odpočinku a regeneraci.

Třetí den na soustředění - dopoledne trénink, odpoledne zápas


Den čtvrtý - neděle 4. února

Neděli hráči mohli "oslavit" o hodinu delším spánkem, snídaně byla naplánována na devátou. Dopoledne je čekal trénink přímo na Mardan Stadium. Pilovala se hlavně taktika, jednotka trvala hodinu a půl.

Odpoledne měli hráči volno. Část týmu se vydala do nedaleké Lary, další zamířili na pláž. Cesta přívozem rozhodně nebyla nudná. Pak už přišla na řadu regenerace, večeře a mítink. A večer dorazil poslední člen výpravy - reprezentant Tonda Růsek. Jsme kompletní!Čtvrtý den na soustředění


Den pátý - pondělí 5. února

Soustředění už je v polovině. Dopoledne jsme trénovali na Mardan Stadium, odpoledne na vodárenském hřišti (dobře známém z let 2014 a 2015). Hotel se po víkendu takřka vyprázdnil, což je celkem příjemné. A příjemné je nadále i počasí - stále neprší, stále nefouká vítr. Večeř hráči regenerují a nabírají síly na zítřejší utkání s Borisovem.Pátý den na soustředění


Den šestý - úterý 6. února

A je tu další zápasový den! Dopoledne tedy jen lehčí trénink, odpoledne nás na Mardan Stadium čeká Borisov. Tým se zkušenostmi z Ligy mistrů i Evropské ligy. Nevedeme si zle, nicméně z řady šancí gól nedáváme a soupeř se jednou prosadit dokázal.

Přenos na Zbrojovka TV sledovalo sedm tisíc diváků. Solidní číslo, lepší sledovanost měly jen letní duely se Stuttgartem a Kayserisporem. Vše běželo bez problémů - i díky skvělým podmínkám, které na Mardan Stadium jsou. Není divu, své ligové zápasy tu svého času hrával místní Antalyaspor a doposud se tu hrává řada mezinárodních duelů.

Reportáž z utkání


Den sedmý - středa 7. února

Středa byla tradičním pozápasovým dnem. Dopoledne se hráči vydali na vodárenské hřiště, kde absolvovali trénink s řadou taktických a technických prvků.

Odpoledne čekal na hráče výlet do nedaleké Antalye. Procházka po starém městě, návštěva přístavu a nezbytné nákupy, čaj a káva - zkrátka závan středomořské pohody v jinak našlapaném programu.Sedmý den na soustředění


Den osmý - čtvrtek 8. února

Denní plán zahrnoval dva tréninky. Před cestou na ten dopolední jsme chvilku čekali na opožděný autobus, čehož hráči využili a zmocnili se místního vozidla. Dopoledne jsme trénovali na Mardan Stadium, odpoledne na vodárenském hřišti. A večer mítink. Počasí nadále parádní, jen ráno spadlo pár kapek a vítr byl chvílemi trochu silnější.Osmý den na soustředění


Den devátý - pátek 9. února

Poslední celý den v Turecku - a také poslední zápas. Ještě předtím nás ráno čeká trénink. Přípravu na samotné utkání jste si mohli prohlédnout na Zbrojovka TV - a to pohledem samotného hráče, konkrétně Ladislava Krejčího.

V samotném utkání opět nejsme horší, ale opět prohráváme 0:1 (report zde). Přímý přenos si na Zbrojovka TV naladilo dva a půl tisíce fanoušků. Večer probíhá regenerace a také poslední mítink, na kterém trenér shrnul průběh soustředění i celé přípravy.Devátý den na soustředění


Den desátý - sobota 10. února

Snídaně, lehký pozápasový trénink, časný oběd - a po poledni místního času opouštíme hotel. Letadlo z Antalye se odlepí z letištní plochy přesně podle plánu, stejně hladké je i přistání a výdej bagáže. Přesně ve čtyři (už středoevropského času) tak vyrážíme klubovým autobusem z Vídně, a před šestou už vybalujeme na Srbské. Soustředění je u konce!Soustředění končí, Zbrojováci se dnes vrátili do Brna


 

Aktuality

10.8.2018

Další televizní zápasy

Utkání 6. kola na hřišti Prostějova (původní termín 25.8. v 17:00) bude mít výkop v 10:15. Důvodem je dodatečné zařazení zápasu do programu kanálu ČT Sport. A televize bude přenášet také další venkovní zápas - v 7. kole se tak na hřišti Ústí nad Labem představíme již ve čtvrtek 30. srpna v 18 hodin.

8.8.2018

Změna termínu v MOL Cupu

Utkání 1. kola MOL Cupu na hřišti Žďáru nad Sázavou sehrajeme ve středu 22. srpna v 17 hodin.

3.8.2018

Obert v reprezentaci

Zbrojovák Adam Obert byl nominován do slovenské reprezentace U17 pro nadcházející turnaj na Ukrajině. Slovenský tým se postupně utká s Ukrajinou, Gruzií a Litvou.

31.7.2018

Pilík do Budapešti

Záložník Tomáš Pilík přestupuje do maďarského celku Honvéd Budapešť. Třicetiletý hráč v dresu Zbrojovky naskočil do 22 zápasů a vstřelil jeden gól.

29.7.2018

V MOL Cupu do Žďáru

V 1. kole letošního ročníku MOL Cupu zavítají fotbalisté Zbrojovky do Žďáru nad Sázavou. Rozhodlo o tom výhra žďárských fotbalistů s Havlíčkovým Brodem v předkole. Úředním termínem 1. kola je 15. srpna, o konkrétním termínu vás budeme informovat ihned po jeho finálním stanovení.

27.7.2018

Také s Budějovicemi v ČT

Také třetí z pěti prvních zápasů Zbrojovky budou přenášet kamery České televize. Utkání 5. kola s Českými Budějovicemi se z tohoto důvodu sehraje v pátek 17. srpna v 18:30.

24.7.2018

Na Žižkově před kamerami ČT

Utkání 4. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na hřišti Viktorie Žižkov sehrajeme před kamerami České televize v neděli 12. srpna ve 13:45 (původní termín 10:15).

19.7.2018

S Jihlavou v České televizi

Nedělní utkání s Jihlavou (18:00) bylo zařazeno do vysílání kanálu ČT Sport.

13.7.2018

Junioři do Kroměříže

Juniorka Zbrojovky sehraje generálku na ligu na hřišti třetiligové Kroměříže. Hraje se v úterý 17. července v 17:00. Plánované utkání v Lanžhotě bylo po dohodě obou klubů zrušeno.

5.7.2018

Fanshop přes svátky uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop je ve dnech státních svátků (5. a 6. července) uzavřen. Děkujeme za pochopení.

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2018 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz