U16: Zbrojovka ovládla přestřelku ve Vítkovicích

P o r u b a - Mladší dorostenci Zbrojovky kategorie U16 mají za sebou gólovou přestřelku na hřišti Vítkovic. Sítě nakonec napnulo jedenáct střel, z výhry 6:5 se nakonec radovali Brňané. Hattrickem se blýskl Denis Purrini.

Trenéři Vorlický a Horák: "Ve druhém venkovním utkání nastoupili hráči Zbrojovky v Ostravě proti týmu Vítkovic. Domácí vstoupili do zápasu s velkým odhodláním a bojovností, ale fotbalová kvalita byla v prvním poločase jednoznačně na straně mladých Brňanů. Ti se gólově prosadili jak po kombinačních akcích, tak po přímočarých průnicích po stranách hřiště. Hattrickem v rozmezí pětadvaceti minut se zaskvěl Dennis Purrini. Druhý poločas nabídl vyrovnanější partii. Z několika šancí Zbrojovky se ujala pouze střela Gehringera, zato Vítkovičtí využili vysokého postavení hostující obrany a dvakrát po rychlých individuálních průnicích mířili do černého. Závěrečná branka Vítkovic v posledních minutě hry znamenala pouze snížení na konečných 5:6. V ofenzivně laděném a gólově bohatém utkání se z vítězství zaslouženě radovali hráči Zbrojovky Brno."

18.08.2016 | Martin Lísal

P o r u b a - Mladší dorostenci Zbrojovky kategorie U16 mají za sebou gólovou přestřelku na hřišti...