Ženy zakončily podzim prohrou s Plzní

Ženský výběr Zbrojovky toužil zakončit podzim úspěšně, v utkání s Plzní ale nakonec podlehl 1:3. Se šesti body tak zůstává v tabulce na šesté příčce.

Brňanky šly do utkání s motivací oplatit soupeřkám porážku z úvodu sezony a připsat si během podzimu třetí výhru. Po opatrném úvodu vstřelily ale první branku hráčky Plzně - během ošetřování domácí Ondráčkové se prosadila skorojmenovkyně Ondrášková.

Po dalších pěti minutách ale Hádlíková vybojovala míč a vybídla k vyrovnání Luskačovou. K vidění byla řada dalších šancí, nicméně branka již v první půli nepadla.

Ve druhé půli byly bohužel aktivní Plzeňanky a dostaly se znovu do vedení zásluhou Mikiskové. Dvacet minut před koncem Brňanky snažily o dramatizaci, ale neúspěšně - podzim tak zakončily prohrou s Plzní 1:3.