U19: Zbrojovka na jaře stoprocentní, porazila i Baník

B r n o - Starší dorostenci Zbrojovky dnes potvrdili dobrý vstup do jara - v dohrávaném utkání zdolali Baník 3:0 a posunuli se na šestou příčku tabulky. Dvakrát skóroval Antonín Jakeš, jednu trefu obstaral Martin Zikl

Brňané tak zvládli oba zápasy se sousedy v tabulce, díky čemuž ztrácejí aktuálně pohé dva body na stříbrnou pozici. V dalším duelu se představí v sobotu na hřišti Olomouce.

Zbrojováci se do svého soupeře zakousli od úvodních minut, nebezpeční byli i díky celé plejádě standardních situací. Jednu z nich přetavil v úvodní branku Antonín Jakeš. Ty další se v první půli neujaly, byť často nechybělo mnoho. Také Baník ovšem dokázal několikrát zahrozit.

Jen pár okamžiků po změně stran už se síť vlnila podruhé, znovu to bylo po standardce - tentokrát se prosadil Martin Zikl. Poté už bylo čím dál jasnější, že body zůstanou v Brně, což stvrdil dvacet minut před koncem svým druhým dnešním (a třetím jarním) gólem Jakeš.

"Hráče oceňuji za předvedenou hru a nasazení, dokázali plnit stanovenou taktiku a díky tomu zaslouženě zvítězili," doplnil k utkání trenér Šustr.

24.02.2016 | Martin Lísal

B r n o - Starší dorostenci Zbrojovky dnes potvrdili dobrý vstup do jara - v dohrávaném utkání...