Juniorka v přípravě poprvé vítězná, Bohunice zdolala 5:1

B r n o - Po skončení utkání "A" mužstva proti Ružomberku vyběhli na umělý trávník v TCM i junioři. Ve třetím přípravném utkání si připsali první výhru, muže Bohunic zdolali 5:1.

Juniorce opět pro zranění chybělo několik hráčů, další dostali šanci v utkání prvního mužstva. I tak ale dokázali Brňané zvítězit, o čemž rozhodli ve druhé půli.

První poločas odchytal Martin Lejsal, brněnským fanouškům jistě známý. "Skončila mu smlouva, ale stále patří Zbrojovce, proto jsme mu dali šanci připravovat se s námi a pak se rozhodne, co dál. Pravděpodobně půjde o nějakou formu hostování," podotkl k tomu Sportovní manažer Zbrojovky Zdeněk Kudela.

Pikantní je, že jedinou branku Bohunic vsítil Pavel Šustr, někdejší hráč a současný trenér žáků Zbrojovky (U15).

Juniory čeká ještě v pátek utkání na hřišti HFK Olomouc, v pondělí se poté přesunou na tradiční týdenní soustředění do Luhačovic.