30.kolo

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

18.4.VIDEO: Musíme být pořád ostražití, nabádá střelec RůsekBRN - PAR 3:1, 23.kolo | Michal Hladký, Martin Lísal. FOTO: Petr NečasB r n o - Přišel, vstřelil gól a zvítězil. Slavný citát po drobné úpravě skvěle vystihuje působení Antonína Růska ve středečním utkání Zbrojovky proti Pardubicím. Dvacetiletý útočník naskočil do hry v průběhu druhé půle a gólem potvrdil cennou výhru.
17.4.SOUHRN: Zbrojováci na hostování - Vintrova střelecká série nekončíMartin LísalB r n o - Pět zápasů, třináct bodů - taková je jarní bilance Vyškova v MSFL. Šesti góly k ní přispěl i Marek Vintr, který svou sérii prodloužil o víkendu proti Otrokovicím. A co další hráči na hostování? Z cenného bodu na hřišti Varnsdorfu se radoval Petr Rybička, premiéry se dočkal David Gáč.
17.4.Šimon Šumbera: Věřím, že další góly brzy přidámMartin LísalB r n o - Šest zápasů, dva góly, dvě asistence. Taková je dosavadní bilance Šimona Šumbery po návratu do Zbrojovky. Zatímco první trefa k bodům nevedla, gól na hřišti Táborska byl nakonec vítězný. A Šimon teď věří, že góly začne dávat i doma.
17.4.Zbrojovka si poradila s Pardubicemi a poskočila na barážové příčkyBRN - PAR 3:1, 23.kolo | Kryštof Severa. FOTO: Petr NečasB R N O - Fotbalisté Zbrojovky dokázali zdolat dalšího soupeře, v duelu tabulkových souputníků porazili Pardubice 3:1. V první půli se prosadili Škoda s Krejčím, pojistku přidal Růsek a Brňané se poprvé v sezóně vyšvihli na třetí pozici v tabulce.
17.4.VIDEO: Trenér Šustr po vítězném utkání s PardubicemiBRN - PAR 3:1, 23.kolo | Martin LísalB r n o - Kvalitní výkon, tři vstřelené branky, výhra a nadšení diváci. A jako bonus posun na třetí příčku. Středeční večer spadá do kategorie těch vydařených a po výhře s Pardubicemi byl spokojen i trenér Pavel Šustr.
17.4.VIDEO: Rád slavím góly, smál se střelec vítězné branky KrejčíBRN - PAR 3:1, 23.kolo | Michal Hladký, Martin Lísal. FOTO: Petr NečasB r n o - Středeční večer pokračoval ve znamení jarního rozkvětu fotbalové Zbrojovky. Brněnským hráčům se povedlo navázat na výhru z Táborska a do tabulky přidat důležité tři body i proti Pardubicím. Na hřišti u toho byl i Ladislav Krejčí, který na konci první půle vstřelil vítězný gól.
17.4.U19: Zbrojovka na Dukle vysoko prohrálaDUK - BRN 5:1, 30.kolo | Martin LísalP r a h a - Dorostencům Zbrojovky hrubě nevyšlo středeční utkání na hřišti poslední Dukly Praha. Hned v úvodu dvakrát inkasovali a nakonec si do Brna odvezli vysokou prohru 1:5.
16.4.Trenér Šustr před utkáním s PardubicemiBRN - PAR 3:1, 23.kolo | Martin LísalB r n o - Pět zápasů v dubnu, pět v květnu. Závěrečné boje FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY probíhají v pořádně rychlém tempu a pár dní po výhře v Táborsku čeká na Zbrojováky další zápas. Venkovní body budou chtít potvrdit doma proti Pardubicím. O utkání dnes hovořil i trenér Zbrojovky Pavel Šustr.
16.4.VIDEO: Prohlédněte si sestřih vítězného utkání v Táborsku!TAO - BRN 1:2, 22.kolo | Martin LísalB r n o - Fotbalisté Zbrojovky zvítězili v utkání 22. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na hřišti Táborska 2:1. Prohlédněte si na Zbrojovka TV sestřih nejzajímavějších momentů z utkání!
15.4.Střelec Škoda: Pro nás se teď láme chleba v každém utkáníTAO - BRN 1:2, 22.kolo | Martin LísalB r n o – Zbrojovka se o víkendu přiblížila barážovým pozicím, když zvítězila na hřišti Táborska 2:1. Důležitý úvodní gól vstřelil po dvaceti minutách hry Michal Škoda, který se tak na jaře trefil už potřetí.
15.4.Program týmů Zbrojovky v týdnu od 15. do 21. dubnaMartin LísalB r n o - Velikonoční víkend nenabízí extra velkou porci zápasů, tím víc jich zbrojovácké týmy sehrají v týdnu předtím. Áčko i juniorka se o body utkají dokonce dvakrát. A na turnaj v Belgii se s národním týmem U16 vydali i dva mladí Zbrojováci - Adamec a Manuel.
15.4.Juniorka koncertovala v PlzniPLZ - BRN 1:5, 3.kolo | Martin LísalP l z e ň - Junioři Zbrojovky slaví první finálovou výhru. Zejména díky čtyřgólovému koncertu ve druhé půli zvítězili v Plzni 5:1. Dvakrát se během tří minut prosadil Martin Zikl, jednou Robert Bartolomeu, Ondra Vintr a David Moučka.
15.4.VIDEO: Zbrojovka ve středu přivítá Pardubice, na fanoušky čeká i Fortuna fotbalová střelnice!BRN - PAR 3:1, 23.kolo | Martin LísalB r n o - Po výhře v Táborsku je tu další zápas! Zbrojovka vyzve ve středu 17. dubna Pardubice, hraje se od 18 hodin na Srbské. Ještě předtím můžete zkusit své štěstí ve Fortuna fotbalové střelnici, která exkluzivně zavítá do Brna!
14.4.Zbrojovka zvládla roli favorita a z Táborska veze tři bodyTAO - BRN 1:2, 22.kolo | Kryštof Severa. FOTO: Jan Škrle (denik.cz)T Á B O R - Fotbalisté Zbrojovky vezou z Táborska čtvrtou venkovní výhru v sezóně. K ní nakročili v prvním dějství díky brankám Škody a Šumbery, soupeř ale dvacet minut před koncem zadělal na drama. Brňané už si ovšem tři body vzít nenechali a znovu snížili ztrátu na barážové pozice.
14.4.Trenér Šustr po výhře v TáborskuTAO - BRN 1:2, 22.kolo | Martin LísalT á b o r - Mise Táborsko splněna, Zbrojovka si do Brna přivezla tři body. Výhra se ovšem navzdory povedené první půli nerodila lehce, trenér Šustr tak po utkání s výkonem příliš spokojený nebyl.
13.4.Ondřej Sukup: Dlouhé auty mohou být nebezpečnéMartin LísalB r n o - Zatímco během podzimní části zasáhl Ondra Sukup jen do tří zápasů, na jaře patří ke stálicím Šustrova týmu a ve všech pěti duelech nastoupil v základní sestavě. Teď se svými spoluhráči vyhlíží duel v Táboře.
13.4.U19: Dorostenci prohráli v KarvinéKAR - BRN 2:0, 21.kolo | Martin LísalK a r v i n á - Dorostenci Zbrojovky zajížděli po výhře s Ostravou na hřiště Karviné. Už v sedmé minutě inkasovali z penalty, do pauzy přidali domácí druhý gól a Zbrojováci už výsledek nedokázali korigovat.
13.4.U18: Těsná prohra v LíšniLIS - BRN 3:2, 20.kolo | Martin LísalB r n o - Dorostenci Zbrojovky (U18) sehráli v sobotu utkání na hřišti Líšně. V derby dvakrát vedli, nakonec ale ve druhé půli o náskok přišli a podlehli těsně 2:3.
13.4.U17: Kanonáda a výhra v Karviné!KAR - BRN 0:6, 21.kolo | Martin LísalK a r v i n á - Dorostenci Zbrojovky (U17) o víkendu v Karviné doslova koncertovali. Soupeři vstřelili šest gólů a do Brna tak dovezli vysoké vítězství.
13.4.U16: Zbrojovka remizovala v Líšni 1:1LIS - BRN 1:1, 20.kolo | Martin LísalL í š e ň - Dorostenci Zbrojovky (U16) remizovali v derby na hřišti Líšně 1:1. Do vedení je v první půli poslal Manuel, soupeř ale po změně stran srovnal. V tabulce je Zbrojovka na třetí pozici.
13.4.U15: Zbrojovka zvítězila na Slovácku!SLO - BRN 1:2, 26.kolo | Martin LísalB o r š i c e - Starší žáci Zbrojovky (U15) se o víkendu představili na Slovácku a zejména díky povedené první půli zvítězili 2:1. V tabulce tak nadále drží druhou příčku.
13.4.U14: Po dobrém výkonu remíza na SlováckuSLO - BRN 2:2, 26.kolo | Martin LísalB o r š i c e - Starší žáci Zbrojovky (U14) absolvovali o víkendu utkání na hřišti Slovácka. V jeho průběhu dvakrát prohrávali, Martin Kovařík ale dokázal pokaždé srovnat a zápas tak dospěl k remíze.
13.4.U13: Zbrojovka zvítězila v ProstějověPRO - BRN 4:14, 18.kolo | Martin LísalP r o s t ě j o v - Mladší žáci Zbrojovky (U13) si připsali bezproblémové vítězství na hřišti Prostějova. Nejlepším střelcem byl tentokrát s pěti góly Naprelac.
13.4.U12: Další výhra přišla v ProstějověPRO - BRN 2:8, 18.kolo | Martin LísalP r o s t ě j o v - Mladší žáci Zbrojovky (U12) si o víkendu na hřišti Prostějova připsali další vítězství a zůstávají na první příčce. O osm gólů se tentokrát postaralo osm různých hráčů.
12.4.PREVIEW: Dalším soupeřem Zbrojovky je TáborskoTAO - BRN 1:2, 22.kolo | Martin LísalB r n o - Po dvou domácích zápasech míří fotbalisté Zbrojovky za hranice Brna, konkrétně do Tábora. V neděli od 15:30 je zde čeká utkání 22. kola s místním celkem FC MAS Táborsko.
12.4.VIDEO: Páteční jedenáctka s Tondou Růskem!Martin LísalB r n o - Páteční jedenáctka se hlásí s dalším dílem, v pořadí šestadvacátým! Na otázky Zbrojovka TV tentokrát odpovídá Antonín Růsek!
12.4.VIDEO: Fortuna fotbalová střelnice míří do Brna!KlubB r n o - Na Srbskou míří exkluzivní předzápasová atrakce - Fortuna fotbalová střelnice! Brno je jediným druholigovým městem, kde se tato fanouškovská soutěž představí. Zbrojovácké legendy dnes natáčely videopozvánku - a kde jinde, než na lužáneckém stadionu?
11.4.VIDEO: Sestřih utkání juniorky se Spartou (3:3)Martin LísalB r n o - Úterní zápas juniorky s pražskou Spartou nabídl bezesporu atraktivní podívanou. Šest branek, řadu dalších šancí, dvě červené karty a heroický boj devíti Brňanů proti přesile, který nakonec skončil remízou 3:3. Připomeňte si v sestřihu nejdůležitější momenty zápasu!
10.4.U13: Zbrojovka v předehrávce porazila KroměřížBRN - KRO 12:2, 25.kolo | Martin LísalB r n o - Zbrojováci kategorie U13 předehrávali zápas 25. kola s Kroměříží. V utkání nakonec zvítězili 12:2, nejlepšími střelci byli Polák s Taušem - oba si připsali hattrick.
10.4.VIDEO: Sestřih utkání s Ústím nad Labem (0:0)BRN - UNL 0:0, 21.kolo | Martin Lísal. FOTO: Martin TajčB r n o - Marné dobývání. Fotbalisté Zbrojovky v utkání 21. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nedokázali překonat ústeckou defenzivu a remizovali 0:0. Na Zbrojovka TV si můžete prohlédnout sestřih nejzajímavějších momentů utkání.