sobota 4.3.2017

0 Slovácko
0 Zbrojovka Brno
19.kolo

sobota 11.3.2017

0 Zbrojovka Brno
0 Bohemians 1905
20.kolo

neděle 19.3.2017

0 Hradec Králové
0 Zbrojovka Brno
21.kolo

neděle 26.3., 12:15

Opava
Zbrojovka Brno
Pohár Čtvrtfinále

sobota 1.4., 17:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Dukla Praha
22.kolo

neděle 9.4., 17:30

Sparta Praha
Zbrojovka Brno
23.kolo

sobota 15.4., 15:00

Zbrojovka Brno
Jablonec
24.kolo

sobota 22.4., 17:00

Zbrojovka Brno
Mladá Boleslav
25.kolo

sobota 29.4.

Jihlava
Zbrojovka Brno
26.kolo

sobota 6.5., 17:00

Zbrojovka Brno
Zlín
27.kolo

sobota 13.5.

Příbram
Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 20.5., 17:00

Zbrojovka Brno
Viktoria Plzeň
29.kolo

sobota 27.5.

Slavia Praha
Zbrojovka Brno
30.kolo

Bohumil Chocholouš

Narozen 4.12.1913 v Králově Poli
Post záložník
1. liga 142 / 5, 8 sezon (1936/37 - 1943/44)
SEP 2 / 0

Kariéra

Milníky Účastník Středoevropského poháru
Další kluby Královo Pole, Moravská Slavia Brno
Aktivní ne

Hráčská působiště

Od – doKlubStarty / góly
do 1930 SK Královo Pole -
1930 - 1931 SK Židenice (am.) -
1932 - 1933 SK Židenice (II.) -
1933 - 1936 SK Židenice (I.) -
1936 - 1944 SK Židenice (I.) 142 / 5
1945 - 1948SK Moravská Slavia Brno-
1948 - 1949Sokol Moravská Slavia Brno-

Prvoligové statistiky

Celkově 142 / 5
FC Zbrojovka Brno 142 / 5

Funkcionářská působiště

Od – doKlubStarty / góly
1952 - 1965 TJ Spartak Adamov Předseda TJ

Trenérská působiště

Od – doKlubPozice
1952 - 1958 TJ Spartak Adamov (IV.) trenér
1958 - 1963 TJ Spartak Adamov (III.) trenér
1963 - 1965 TJ Spartak Adamov (IV.) trenér
1965 - 197? TJ ČKD Blansko (IV.) trenér

Statistiky Zbrojovka

Ročník1. ligaPohárEvr. poháry
1936/37 16 / 0 - -
1937/38 22 / 0 - -
1938/39 21 / 0 - 2 / 0
1939/40 12 / 0 ? -
1940/41 16 / 0 ? -
1941/42 18 / 1 ? -
1942/43 20 / 0 ? -
1943/44 17 / 4 ? -
Celkově 142 / 5 ? 2 / 0

Užité zkratky: ČKD = Českomoravská Kolben Daněk, TJ = Tělovýchovná jednota

 

Aktuality

24.3.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, David Jambor a Filip Šimeček byli nominováni do reprezentace U14 pro přátelský dvojzápas s Nizozemskem (2. a 6. dubna). Mezi náhradníky pak jsou Adam Špelda a Adam Plhal.

17.3.2017

Šural v repre

Obránce Jakub Šural byl nominován do reprezentace U20 pro soustředění ve Španělsku. Národní tým během týdenního pobytu sehraje zápasy s Dánskem (24. března) a Švédskem (27. března). Jakub je zároveň společně s Lukášem Vraštilem náhradníkem týmu U21

16.3.2017

Pohár s Opavou

Pohárové čtvrtfinále na hřišti Opavy sehrajeme nakonec v neděli 26. března ve 12:15. Utkání bude přenášet Česká televize.

14.3.2017

Krejčí a Růsek v repre

Zbrojováci Ladislav Krejčí a Antonín Růsek byli nominováni do reprezentace U18. Ta se nejprve ve Španělsku utká se Švýcary (22. března), poté se představí v Nizozemsku (27. března).

10.3.2017

Pohárové utkání v reprepauze

Čtvrtfinále MOL Cupu s Opavou odehrajeme v reprezentační pauze, konkrétně v sobotu 25. března v 19:15. Zápas bude vysílat Česká televize.

10.3.2017

Na Spartě v neděli 9.4.

Utkání 23. kola ePojisteni.cz ligy na hřišti Sparty sehrajeme v neděli 9. dubna v 17:30. Duel vysílá stanice O2 Sport.

9.3.2017

Sokol do Znojma

Zbrojovák Pavel Sokol bude ve zbytku této sezony působit v druholigovém Znojmě.

7.3.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Lukáš Vorlický a Antonín Svoboda byli nominováni do reprezentace U15 pro dvojzápas v Itálii (14. a 16. března).

6.3.2017

V MOL Cupu do Opavy

Ve čtvrtfinále MOL Cupu se fotbalisté Zbrojovky představí na hřišti Opavy. Oficiálním hracím dnem je 5. duben.

27.2.2017

Kamenský v repre

Zbrojovák Miroslav Kamenský byl nominován do reprezentace U16 pro dva přípravné zápasy se Švýcarskem (7. a 9. března). Mezi náhradníky figurují Claude Lhotecký a Kvido Formánek.

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2017 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz