neděle 9.4.2017

3 Sparta Praha
2 Zbrojovka Brno
23.kolo

sobota 15.4.2017

2 Zbrojovka Brno
0 Jablonec
24.kolo

sobota 22.4.2017

2 Zbrojovka Brno
3 Mladá Boleslav
25.kolo

pátek 28.4., 18:00

Jihlava
Zbrojovka Brno
26.kolo

neděle 7.5., 17:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Zlín
27.kolo

sobota 13.5., 15:00

Příbram
Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 20.5., 17:00

Zbrojovka Brno
Viktoria Plzeň
29.kolo

sobota 27.5., 17:00

Slavia Praha
Zbrojovka Brno
30.kolo

1. liga dorostenek 2016/17


kolodatumdomácíhosté  
1. ne 14.8.2016  Zbrojovka Brno  Viktoria Plzeň 0:6 (0:2)
2. so 20.8.2016  Slavia Praha  Zbrojovka Brno 6:0 (5:0)
3. ne 28.8.2016  Zbrojovka Brno  Dukla Praha 0:3 (0:0)
4. ne 18.9.2016  Zbrojovka Brno  Slovácko 0:10 (0:6)
6. ne 25.9.2016  Zbrojovka Brno  Hradec Králové 0:2 (0:1)
5. st 28.9.2016  Sparta Praha  Zbrojovka Brno 16:30  
7. ne 2.10.2016  SK Pardubice  Zbrojovka Brno    
10. so 29.10.2016  Dukla Praha  Zbrojovka Brno 14:00  
11. so 5.11.2016  Slovácko  Zbrojovka Brno 16:30  
8. so 12.11.2016  Viktoria Plzeň  Zbrojovka Brno 13:30  
9. čt 17.11.2016  Zbrojovka Brno  Slavia Praha 16:30  
12. ne 19.2.2017  Zbrojovka Brno  Sparta Praha 13:30  
13. ne 26.2.2017  Hradec Králové  Zbrojovka Brno 13:30  
14. ne 5.3.2017  Zbrojovka Brno  SK Pardubice 13:30  
 

Aktuality

23.4.2017

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme všechny fanoušky, že oficiální Fanshop Zbrojovky bude v úterý 25. dubna z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

20.4.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Kvido Formánek, Vojta Šmíd, Adam Rolinek a Šimon Žalud byli nominováni do reprezentace Future U16 pro turnaj v Rakousku (23. až 28. dubna).

20.4.2017

Dorost v TCM

Starší dorostenci sehrají svůj zápas proti Hradci Králové (pátek 21. dubna, 11 hodin) oproti původnímu plánu v areálu TCM. Důvodem přesunu jsou zhoršené klimatické podmínky.

18.4.2017

Krejčí a Růsek v repre

Zbrojováci Ladislav Krejčí a Antonín Růsek byli povoláni do reprezentace U18 pro turnaj Slovakia Cup (22. až 28. dubna). Zde je čekají zápasy s Irskem, Tureckem a Ruskem, na závěr pak utkání o umístění.

11.4.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Antonín Svoboda, David Kotásek a Enrico Canales byli nominováni do reprezentace U15 pro zápasy s Norskem (16. dubna) a Irskem (20. dubna). Mezi náhradníky figuruje Ondřej Šedivý.

7.4.2017

Jurásek v repre

Zbrojovák David Jurásek odehrál v dresu reprezentačního týmu Future U17 dva zápasy v Belgii. První (výhra 4:1) absolvoval kompletní, ve druhém (remíza 3:3) si připsal závěrečných dvacet minut.

24.3.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, David Jambor a Filip Šimeček byli nominováni do reprezentace U14 pro přátelský dvojzápas s Nizozemskem (2. a 6. dubna). Mezi náhradníky pak jsou Adam Špelda a Adam Plhal.

17.3.2017

Šural v repre

Obránce Jakub Šural byl nominován do reprezentace U20 pro soustředění ve Španělsku. Národní tým během týdenního pobytu sehraje zápasy s Dánskem (24. března) a Švédskem (27. března). Jakub je zároveň společně s Lukášem Vraštilem náhradníkem týmu U21

16.3.2017

Pohár s Opavou

Pohárové čtvrtfinále na hřišti Opavy sehrajeme nakonec v neděli 26. března ve 12:15. Utkání bude přenášet Česká televize.

14.3.2017

Krejčí a Růsek v repre

Zbrojováci Ladislav Krejčí a Antonín Růsek byli nominováni do reprezentace U18. Ta se nejprve ve Španělsku utká se Švýcary (22. března), poté se představí v Nizozemsku (27. března).

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2017 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz