Ziklův gól nestačil, juniorka prohrála v Třinci 1:3

T ř i n e c - Junioři Zbrojovky se v nadstavbové části utkají o konečné 11. místo. Poslední naději na postup do elitní skupiny ztratili dnes v Třinci, kde podlehli 1:3. Jediný gól vstřelil po změně stran Martin Zikl

Brňané potřebovali pro udržení naděje na umístění v elitní čtveřici zvítězit. Připsali si také první velkou šanci utkání - Martin Zikl ve 12. minutě tvrdě vypálil a Adamuška měl co dělat, aby jeho ránu zpacifikoval. Obrana míč následně odvrátila na roh.

Za pět minut bohužel pro hosty udeřilo na druhé straně. Tomáš Masař střílel k pravé tyči po Hykelově přihrávce a otevřel skóre utkání. Tentýž hráč pak těsně před pauzou přidal druhý úder.

Naděje Brňanů oživil ve druhém dějství Martin Zikl. Dvacet minut před koncem se ujal odraženého míče a vstřelil kontaktní gól. Jenže zmíněná naděje vydržela jen pár minut - Třinci vrátil dvoubrankové vedení Celba a na tomto výsledku se už přes několik zajímavých momentů na obou stranách nic nezměnilo.