Mladá Boleslav
20.kolo

ŽENY: Zbrojovačky načaly druhou část ligy prohrou se Slováckem

11.10.2016 | Martin Lísal, Petr Hádlík

R o s i c e - Zbrojovačky nakously tento víkend odvetovou část soutěže, a to domácím střetnutím se Slováckem. Po nadějném úvodu se projevila zkušenost soupeřek, zatímco Zbrojovačky v šancích trefovaly jen tyče a břevna.

8.kolo, neděle 9.10.2016, 15:00, Rosice
Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
0:7
(0:2)
SlováckoSlovácko

Zbrojovka Brno: Bečicová – Břenková (55. Chrenková), Honková, Kukučová, Králíková – Kotlánová, Soquessa (70. Soušková), Špičková, Botková – Odehnalová, Lišková (65. Rybanská). Trenér Odehnal.
Slovácko: Bednaříková - Sedláčková, Klímová (56. Strnadelová), Janíková, Dubcová, Barnetová, Strnadová, Sedlačíková (46. Marada), Molková (46. Waltrová), Janků (59. Fabová), Maťavková (56. Lysáková).
Branky: 15. Strnadová, 25. Sedlačíková, 47. Marada, 50. Kukučová vlastní, 53. Dubcová, 61. Fabová, 88. Lysáková.
Rozhodčí: Žlutá karta: 64. Lišková (BNO).
Diváci: 20

Komentář

Zbrojovačky své soupeřky v úvodu překvapily, hra byla vyrovnaná a přelévala se od vápna k vápnu. Bohužel naše obrana zaváhala v 15. minutě a první střela na bránu byla zároveň střelou gólovou.

Tato branka soupeřky povzbudila a začaly si tak postupně vytvářet územní převahu, s čímž přicházely i šance. Ve 25. minutě tak zvýšila Sedláčková. V závěru půle přišla šance i na straně domácích, Králíková nacentrovala do vápna, kde se k hlavičce dostala Lišková, ale míč trefil pouze břevno. K odraženému míči se prodrala Odehnalová a její zakončení obrana zblokovala na roh.

V úvodu druhé půle přišly další inkasované góly, při snaze korigovat trefila Botková jen tyč, dorážka skončila nad bránou. Po první čtvrthodině se tedy projevila zkušenost soupeřek, které si trpělivou hrou dokráčely pro výhru.

Aktuality

7.12.2017

Škoda hráčem měsíce!

Zbrojovák Michal Škoda získal ocenění Hráč měsíce listopadu. Michalovi se v tomto období povedlo vstřelit tři branky, které znamenaly dvě důležité výhry s Teplicemi a v Jihlavě. Gratulujeme!

1.12.2017

Proti Zlínu s čajem zdarma

Vzhledem k předpokládanému mrazivému počasí jsme ve spolupráci se společností Tripoli nachystali na zítřejší utkání se Zlínem horký čaj zdarma pro všechny návštěvníky.

1.12.2017

Po Zbrojovce na volejbal

Chcete si užít brněnskou sportovní sobotu? Navštivte po utkání se Zlínem i zápas brněnského volejbalového klubu Volejbal Brno s Ostravou! Hraje se od 19 hodin na hale Vodova, majitelé vstupenek či permanentek na Zbrojovku mají vstup zdarma.

24.10.2017

Zbrojováci v repre

Mladí Zbrojováci David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U15 na jihoamerický šampionát U15 v argentinském San Juanu (31. října až 20. listopadu). Soupeři národního týmu budou ve skupině A Paraguay, Chile, domácí Argentina, Kolumbie a Uruguay. V případě postupu pak ještě následuje semifinále a finále. Mezi náhradníky týmu je Matěj Ryšavý.

29.9.2017

V pauze s Vítkovicemi

Fotbalisté Zbrojovky absolvují v reprezentační přestávce utkání s druholigovými Vítkovicemi. Hrát se bude v pátek 6. října v 10:30 na Srbské.

28.9.2017

Melichárek stop na jeden zápas

Gólman Dušan Melichárek obdržel za své vyloučení v Karviné od disciplinární komise jednozápasový trest.

12.9.2017

Fanshop od 15:30

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop otevře dnes (a každé další úterý) v 15:30. Čtvrteční otevírací doba zůstává bez změny, tedy od 14 do 18 hodin. Děkujeme za pochopení.

12.9.2017

Zbrojovák Vojta Šmíd byl nominován do reprezentace U17 pro přípravné zápasy s Černou Horou (19.9. Spytihněv a 21.9. Kroměříž). Mezi náhradníky jsou Kvido Formánek a Šimon Žalud, asistentem trenéra pak je šéftrenér mládeže Valdemar Horváth. Zbrojovák Antonín Svoboda obdržel pozvánku do týmu U16 pro zápasy s Francií (19.9. Lhota u Kladna, 21.9. Praha). Náhradníkem je Adam Stejskal, asistentem trenéra Pavel Šustr.

9.9.2017

Vintr do Líšně

Zbrojovák Ondřej Vintr, který si v Brně letos odbyl ligovou premiéru, míří na hostování do třetiligové Líšně. "Hlavním cílem je nabrání herní praxe v dospělém fotbale," komentoval to trenér Richard Dostálek.