Juniorka zahazovala šance, v Liberci podlehla 0:3

L i b e r e c - Juniorka Zbrojovky prohrála podruhé za sebou, na hřišti Liberce se potýkala s koncovkou a výtečným Kolářem v bráně, pročež podlehla 0:3. Brňanům aktuálně patří ve vyrovnané tabulce devátá příčka.

Brňané mohli jít do vedení hned v úvodu, Marek Vintr ale na Koláře nevyzrál. Vzápětí došlo k souboji stejných hráčů znovu - gólman Liberce Vintra fauloval a byla z toho penalta. Kolář ovšem Kučerův pokus zneškodnil.

Na sklonku první půle pak Liberec prokázal výrazně vyšší efektivitu. Ve 38. minutě zasáhl Krejčího centr Frimmel a překonal tak Flodera. Vzápětí na druhé straně neuspěl Sokol, zatímco v samém závěru půle byl úspěšný Obročník a první dějství tak pro Zbrojovku skončilo poměrně krutě.

Kouč Dostálek reagoval dvojím střídáním, hned v úvodu poločasu Brňané soupeři zatopili, ovšem se stejným výsledkem jako doposud - vše zakončil jistý Kolář. Ten zneškodnil i Pospíšilovu jedovku a další brněnské šance. Definitivní podobu dal výsledku Frimmel, když zakončil jeden z brejků Liberce.