U15: Zbrojovka nastřílela Vítkovicím pět branek

B r n o - Zbrojováci kategorie U15 svůj víkendový zápas zvládli, na domácím hřišti porazili Vítkovice 5:0. Dvakrát se mezi střelce zapsal Rajsigl, jednou pak Sedlák, Pachlopník a Dobrovodský.

Trenéři Opletal a Kučera: "Od první minuty jsme se do soupeře zakousli a nepustili jsme až do závěrečného hvizdu rozhodčího. Ačkoliv jsme možná pod dojmem rozhodnutého stavu vyrobili pár okének v defenzivě, tak především hra směrem dopředu splňovala nejpřísnější kritéria. Množství šancí a vypracovaných akcí muselo diváky bavit. Těší nás dvě věci - právě útočná činnost, kdy kluci navázali na tréninkový proces a úspěšně aplikovali činnosti do utkání, a také prosazení se hráčů, kteří do této chvíle nedostávali takový prostor ve hře. Máme teď příjemně zamotanou hlavu, co se týče složení sestavy v náročném programu, který nás v týdnu čeká. Kluci cítí, že se musí rvát o každou minutu, která je v utkání k dispozici."

04.05.2015 | Martin Lísal

B r n o - Zbrojováci kategorie U15 svůj víkendový zápas zvládli, na domácím hřišti porazili...