Juniorka využila z řady šancí jedinou, Třinec zdolala 1:0

B r n o - Návrat na Srbskou juniorce vyšel, popáté v řadě zvítězila. Třinec udolala v utkání bohatém na šance nejtěsnějším rozdílem 1:0, což zajistil úspěšnou hlavičkou Alois Hyčka. Je tedy jisté, že Brňané povedou tabulku i po 36. kole.

Zbrojovka nasadila do utkání Hladkého, Šumberu, Hyčku či Lutonského, zejména Šumbera byl v úvodu utkání aktivní a znepokojoval hostující obranu. Hladký si v brance přišel na své ve 12. minutě, Švábíkovu přízemní střelu s přehledem zneškodnil.

Třinec rozhodně do Brna nepřijel jen bránit a hrozil rychlými akcemi. Nebezpečnější šance ale měla Zbrojovka - Tomáš Kunc ranou zpoza vápna těsně minul, skóre se tak měnilo až ve 42. minutě. Alois Hyčka usměrnil hlavou do sítě skvělý Brigantův centr.

V úvodu druhé půle musel za Hladkého zaskočit Malík, který vyhlavičkoval z brankové čáry Trajkovského lob. Pak už zase hrozila spíše Zbrojovka, Šumberův pokus zatřásl tyčí třinecké brány a Brigantovu šanci nadvakrát zneškodnil výtečný Bruk.

Šance nadále přicházely na obou stranách. Aktivní Kufa čtvrthodinu před koncem donutil Hladkého k výtečnému zákroku, na druhé straně Bruk excelentně zlikvidoval Fojtíkův gólový pokus i Hyčkovu následnou dorážku.

Třineckou branku už Brňané dobýt nedokázali, byť blízko k tomu měli Brigant i Hyčka. Nakonec se tak potřetí v řadě urodila výhra 1:0, celkově se Zbrojovce povedlo protáhnout vítěznou šňůru na pět utkání.