Juniorka remizovala v Jablonci a je třetí

J a b l o n e c - Juniorka Zbrojovky potřetí v řadě nezvítězila, na hřišti Jablonce neudržela vedení, které zajistil v 6. minutě Šembera. Ve druhé půli totiž na konečných 1:1 srovnal střídající Kubista.

V sestavě domácího týmu se objevil například zkušený Čížek, Zbrojovka nasadila Petra Buchtu s Milanem Lutonským. V úvodu utkání si oba týmy připsaly po jedné šanci s rozdílným výsledkem. Domácí Rozkovec na Halousku nevyzrál, zatímco hostující Michal Šembera si v šesté minutě počínal mnohem lépe - jemnou tečí usměrnil míč za záda Krásného a vstřelil svůj první letošní gól.

Zvýšit vedení favorita mohl v závěru půle po akci Lutonského Weber, jeho pokus ale Krásný vyrazil na rohový kop. Druhá půle již tak zběsilý úvod neměla, Krásný tentokrát vychytal v dobré pozici Klána a byl to naopak Jablonec, kdo dokázal udeřit.

Zásah přišel od Matěje Kubisty, který byl na hřišti ledva dvě minuty. Střídající hráč pohotově uklidil míč k tyči a zařídil tak konečnou remízu 1:1. Ta znamená třetí ztrátu Zbrojovky v řadě a třetí příčku. Hodně důležité bude nadcházející utkání s aktuálně vedoucí Příbramí, které se hraje v pondělí 11. května od 15 hodin na Srbské.