Juniorka po dvou prohrách zabrala a zdolala Jablonec

B r n o - Po dvou prohrách okusila juniorka znovu chuť vítězství - Jablonec zdolala 3:0. Utkání přerušil déšť s kroupami, branky stříleli Přerovský, Krejčíř a Brigant.

Úvod utkání byl hodně ovlivněn silným větrem, který na svých křídlech přinesl déšť a silné krupobití. Utkání tak muselo být na několik minut přerušeno.

Po návratu do hry se na mokrém terénu lépe zorientovali Brňané a Daniel Přerovský po vyhraném souboji s gólmanem otevřel skóre. Jinak oba soupeři bojovali spíše s povrchem, což se zlepšilo po změně stran.

Ve druhé půli byla k vidění spousta šancí. Jablonec zkusmo oťukával obranu Zbrojovky, Veselý se ovšem s čistým kontem nehodlal rozloučit a udeřilo na druhé straně. Autor první branky Přerovský se protáhl podél lajny a vybídl ke skórování Jakuba Krejčíře - 2:0.

I pak se děly věci. Nejprve ztroskotal Ledecký na gólmanovi Veselém, což se pak opakovalo ještě několikrát. Na druhé straně nastřelil Zezula hlavou břevno, prsty v tom měl díky pohotovému zákroku i gólman Repáň.

Ten si ovšem v 67. minutě vypil kalich hořkosti do dna. Vyrazil Dvořákovu střelu, bravurně zlikvidoval i Krejčířovu dorážku, laxní obrana ovšem nechala Brňany zakončit i potřetí a Tomáš Brigant už míč do sítě dopravil - 3:0.

Deset minut před koncem opět došlo k minisouboji Ledecký - Veselý, i tentokrát z něj vyšel vítězně domácí gólman a Zbrojovka tak zvítězila 3:0.