Junioři vezou body z hřiště lídra tabulky, v Hradci vyhráli 2:0

H r a d e c K r á l o v é - Junioři Zbrojovky zahnali chmury z minulého utkání. Na hřišti vedoucího Hradce dokázali zvítězit 2:0, když ve druhé půli slavila dvakrát úspěch dvojice Růsek - Weber.

V první půli utkání branka nepadla, diváci se ovšem nikterak nenudili. Zbrojovka v sestavě s Přichystalem a Weberem zlobila soupeře rychlými útoky, Záleského svatyni zase ohrožoval aktivní Vyšehrad.

Ve druhé půli pokračovala Zbrojovka v aktivitě, která se tentokrát vyplatila. Růsek využil kolize dvou hradeckých hráčů, předložil míč Weberovi a ten přesnou ranou otevřel skóre utkání - ze hry uplynula právě hodina.

Tři minuty poté si oba borci role vyměnili. Weber poslal Růskovi míč na penaltový puntík a brněnský útočník věděl, co má udělat - 0:2.

Brňané nepolevovali, dál se tlačili dopředu. Vintr zkoušel lišácky vsítit gól přímo z rohu, deset minut před koncem pak dostal možnost pokutového kopu. Ordelt jeho ránu k tyči tygřím skokem vyrazil, dorážku zlikvidoval obětavě Holeš.

Skóre se tedy neměnilo, čas ale rychle plynul a Brňané se snažili nepouštět Hradec do útočení. Hrozili z rohů i rychlých akcí a zápas tak úspěšně dotáhli do konce.