Junioři sahali po výhře, nakonec vezou z Příbrami bod

P ř í b r a m - Junioři Zbrojovky byli velice blízko cenné výhře na hřišti Příbrami. Brankami Klána a Štrombacha se dvakrát dostali do vedení, soupeř ovšem vyrovnal v samém závěru na konečných 2:2.

Zbrojovka do utkání nasadila uzdraveného Keresteše, Freliha či Klána a v úvodu byla aktivnějším celkem. První velkou šanci měl ovšem paradoxně soupeř, konkrétně Kilián. Ve vápně zkoušel přelobovat Flodera, míč ovšem neusměrnil mezi tyče.

Zbrojovka zahrozila několika rohovými kopy, hodně míčů poslal do vápna Keresteš a vpředu se činil Štrombach. Jeho štiplavou ránu z úhlu Kočí vyrazil na další roh, série šancí ale úvodní brankou neskončila.

Příbram hrozila sporadicky, ale zato vždy poměrně razantně. Po půlhodině hry tak zkušený Volešák zatřásl z přímého kopu břevnem Floderovy branky. Nic to ovšem nezměnilo na faktu, že první půle se obešla bez branek.

Po změně stran začalo opět svižněji Brno. Pospíšil ještě hlavičkoval těsně vedle, Klán v 53. minutě už ovšem mířil lépe a ranou o tyč otevřel skóre utkání.

Vedení mohl pojistit Štrombach po hodině hry, v akrobatické pozici ale minul branku a přišel trest. V 72. minutě lízl dokonalý centr z pravé strany Kurtiašvili a srovnal na 1:1.

Zajímavý zápas ovšem zdaleka nekončil. Na Bednářovu skvělou kolmici si deset minut před koncem naběhl Štrombach a vrátil Brnu vedení. Brno dělilo od výhry pár vteřin, v samém závěru ale Bělohlávkův centr dle názoru rozhodčích přešel brankovou čáru a domácí celek tak poměrně zvláštním gólem srovnal na konečných 2:2.