sobota 4.3.2017

0 Slovácko
0 Zbrojovka Brno
19.kolo

sobota 11.3.2017

0 Zbrojovka Brno
0 Bohemians 1905
20.kolo

neděle 19.3.2017

0 Hradec Králové
0 Zbrojovka Brno
21.kolo

neděle 26.3., 12:15

Opava
Zbrojovka Brno
Pohár Čtvrtfinále

sobota 1.4., 17:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Dukla Praha
22.kolo

neděle 9.4., 17:30

Sparta Praha
Zbrojovka Brno
23.kolo

sobota 15.4., 15:00

Zbrojovka Brno
Jablonec
24.kolo

sobota 22.4., 17:00

Zbrojovka Brno
Mladá Boleslav
25.kolo

sobota 29.4.

Jihlava
Zbrojovka Brno
26.kolo

sobota 6.5., 17:00

Zbrojovka Brno
Zlín
27.kolo

sobota 13.5.

Příbram
Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 20.5., 17:00

Zbrojovka Brno
Viktoria Plzeň
29.kolo

sobota 27.5.

Slavia Praha
Zbrojovka Brno
30.kolo

Tabulka Synot liga 2015/2016

Celková tabulka

P. Tým Z V R P B Skóre RG +/- 
1. FC Viktoria Plzeň 30 23 2 5 71 57:25 32 26 
2. AC Sparta Praha 30 20 4 6 64 61:24 37 19 
3. FC Slovan Liberec 30 17 7 6 58 51:35 16 13 
4. FK Mladá Boleslav 30 16 9 5 57 63:37 26 12 
5. SK Slavia Praha 30 14 10 6 52 48:26 22
6. FC Zbrojovka Brno 30 14 5 11 47 37:38 -1
7. FK Jablonec 30 10 11 9 41 46:39 7 -4 
8. 1.FC Slovácko 30 12 4 14 40 37:51 -14 -5 
9. Bohemians Praha 1905 30 8 13 9 37 35:37 -2 -8 
10. FK Dukla Praha 30 8 11 11 35 44:41 3 -10 
11. FC Vysočina Jihlava 30 8 7 15 31 31:54 -23 -14 
12. FK Teplice 30 7 9 14 30 37:52 -15 -15 
13. FC Fastav Zlín 30 7 9 14 30 34:50 -16 -15 
14. 1.FK Příbram 30 7 6 17 27 33:53 -20 -18 
15. SK Sigma Olomouc 30 6 9 15 27 35:49 -14 -18 
16. FC Baník Ostrava 30 4 2 24 14 27:65 -38 -31 

Legenda tabulky

P - Pořadí
Z - Zápasy
V - Výhry
R - Remízy
P - Prohry
Skóre - vstřelené góly: obdržené góly
RG - Rozdíl gólů
B - Body
+/- - plus/mínus (tabulka pravdy)

 

Aktuality

24.3.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, David Jambor a Filip Šimeček byli nominováni do reprezentace U14 pro přátelský dvojzápas s Nizozemskem (2. a 6. dubna). Mezi náhradníky pak jsou Adam Špelda a Adam Plhal.

17.3.2017

Šural v repre

Obránce Jakub Šural byl nominován do reprezentace U20 pro soustředění ve Španělsku. Národní tým během týdenního pobytu sehraje zápasy s Dánskem (24. března) a Švédskem (27. března). Jakub je zároveň společně s Lukášem Vraštilem náhradníkem týmu U21

16.3.2017

Pohár s Opavou

Pohárové čtvrtfinále na hřišti Opavy sehrajeme nakonec v neděli 26. března ve 12:15. Utkání bude přenášet Česká televize.

14.3.2017

Krejčí a Růsek v repre

Zbrojováci Ladislav Krejčí a Antonín Růsek byli nominováni do reprezentace U18. Ta se nejprve ve Španělsku utká se Švýcary (22. března), poté se představí v Nizozemsku (27. března).

10.3.2017

Pohárové utkání v reprepauze

Čtvrtfinále MOL Cupu s Opavou odehrajeme v reprezentační pauze, konkrétně v sobotu 25. března v 19:15. Zápas bude vysílat Česká televize.

10.3.2017

Na Spartě v neděli 9.4.

Utkání 23. kola ePojisteni.cz ligy na hřišti Sparty sehrajeme v neděli 9. dubna v 17:30. Duel vysílá stanice O2 Sport.

9.3.2017

Sokol do Znojma

Zbrojovák Pavel Sokol bude ve zbytku této sezony působit v druholigovém Znojmě.

7.3.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Lukáš Vorlický a Antonín Svoboda byli nominováni do reprezentace U15 pro dvojzápas v Itálii (14. a 16. března).

6.3.2017

V MOL Cupu do Opavy

Ve čtvrtfinále MOL Cupu se fotbalisté Zbrojovky představí na hřišti Opavy. Oficiálním hracím dnem je 5. duben.

27.2.2017

Kamenský v repre

Zbrojovák Miroslav Kamenský byl nominován do reprezentace U16 pro dva přípravné zápasy se Švýcarskem (7. a 9. března). Mezi náhradníky figurují Claude Lhotecký a Kvido Formánek.

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2017 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz