sobota 15.4.2017

2 Zbrojovka Brno
0 Jablonec
24.kolo

sobota 22.4.2017

2 Zbrojovka Brno
3 Mladá Boleslav
25.kolo

pátek 28.4.2017

3 Jihlava
0 Zbrojovka Brno
26.kolo

neděle 7.5., 17:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Zlín
27.kolo

sobota 13.5., 15:00

Příbram
Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 20.5., 17:00

Zbrojovka Brno
Viktoria Plzeň
29.kolo

sobota 27.5., 17:00

Slavia Praha
Zbrojovka Brno
30.kolo

Soupiska muži 2015/2016

# post jméno narozen věk výška váha
17 B Martin Doležal 18.12.1980 36 let 190 cm 82 kg
20 B Pavel Halouska 23.5.1995 21 let 194 cm 91 kg
1 B Dušan Melichárek 29.11.1983 33 let 196 cm 92 kg
3 O Petr Buchta 15.7.1992 24 let 185 cm 78 kg
6 O Mihailo Jovanović 15.2.1989 28 let 190 cm 83 kg
30 O Miroslav Keresteš 30.7.1989 27 let 176 cm 72 kg
14 O Pavel Košťál 17.9.1980 36 let 192 cm 95 kg
22 O Aleš Schuster 26.10.1981 35 let 180 cm 80 kg
15 O Jakub Šural 1.7.1996 20 let 181 cm 80 kg
26 Z Radek Buchta 22.4.1989 28 let 180 cm 72 kg
24 Z Alois Hyčka 22.7.1990 26 let 167 cm 66 kg
18 Z Martin Chrien 8.9.1995 21 let 182 cm 74 kg
27 Z Jakub Kučera 28.1.1997 20 let 184 cm 78 kg
28 Z Matúš Lacko 13.4.1987 30 let 173 cm 69 kg
19 Z Milan Lutonský 10.8.1993 23 let 174 cm 71 kg
8 Z Jan Malík 11.2.1992 25 let 180 cm 77 kg
25 Z David Pašek 27.10.1989 27 let 181 cm 78 kg
7 Z Pavel Zavadil 30.4.1978 39 let 179 cm 76 kg
10 Z Lukáš Zoubele 20.12.1985 31 let 185 cm 80 kg
9 U Tomáš Brigant 11.10.1994 22 let 167 cm 67 kg
37 U Jakub Řezníček 26.5.1988 28 let 183 cm 83 kg
23 U Michal Škoda 1.3.1988 29 let 191 cm 79 kg
11 U Stanislav Vávra 20.7.1993 23 let 180 cm 78 kg
  průměr: 27 let 182 cm 78 kg
 



Horní řada: Vlastimil Veselý, Jan Malík, Jakub Řezníček, Pavel Košťál, Václav Klán, Dušan Melichárek, Josef Čtvrtníček, Boštjan Frelih, Martin Chrien, Lamine Fall, Martin Doležal.

Prostřední řada: Petr Doubrava (masér), Jiří Stejskal (masér), Milan Lutonský, Matúš Lacko, Tomáš Weber, Stanislav Vávra, Donnell Moukanza, Petr Buchta, Aleš Schuster, Miroslav Keresteš, Radek Buchta, Jakub Šural, Jakub Přichystal, Fabián Slančík, Tomáš Brigant, Jiří Havlíček (kustod), Ivan Jánský (fyzioterapeut).

Dolní řada: Šimon Ondruš (lékař), Michal Škoda, Lukáš Zoubele, Michal Šmarda (asistent trenéra), Václav Kotal (trenér), Zdeněk Kudela (sportovní ředitel), Luboš Přibyl (trenér brankářů), Richard Dostálek (asistent trenéra), Pavel Zavadil (kapitán), David Pašek, Radek Šťourač (vedoucí mužstva).

FOTO: J. Drápal (FOTEX).

Aktualizace hráčských karet: 17.07.2014
 

Aktuality

28.4.2017

Mladší dorost v TCM

Mladší dorostenci Zbrojovky sehrají své zápasy proti Jihlavě (sobota 29. dubna, 10:30 a 12:30) oproti původnímu plánu v areálu TCM. Důvodem přesunu jsou nepříznivé klimatické podmínky.

27.4.2017

Kamenský v repre

Zbrojovák Miroslav Kamenský byl nominován do reprezentace U16 pro turnaj UEFA Development Cup (3. až 10. května, Belgie). Mezi náhradníky pak jsou Šimon Žalud, Vojtěch Šmíd a Kvido Formánek.

23.4.2017

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme všechny fanoušky, že oficiální Fanshop Zbrojovky bude v úterý 25. dubna z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

20.4.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Kvido Formánek, Vojta Šmíd, Adam Rolinek a Šimon Žalud byli nominováni do reprezentace Future U16 pro turnaj v Rakousku (23. až 28. dubna).

20.4.2017

Dorost v TCM

Starší dorostenci sehrají svůj zápas proti Hradci Králové (pátek 21. dubna, 11 hodin) oproti původnímu plánu v areálu TCM. Důvodem přesunu jsou zhoršené klimatické podmínky.

18.4.2017

Krejčí a Růsek v repre

Zbrojováci Ladislav Krejčí a Antonín Růsek byli povoláni do reprezentace U18 pro turnaj Slovakia Cup (22. až 28. dubna). Zde je čekají zápasy s Irskem, Tureckem a Ruskem, na závěr pak utkání o umístění.

11.4.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Antonín Svoboda, David Kotásek a Enrico Canales byli nominováni do reprezentace U15 pro zápasy s Norskem (16. dubna) a Irskem (20. dubna). Mezi náhradníky figuruje Ondřej Šedivý.

7.4.2017

Jurásek v repre

Zbrojovák David Jurásek odehrál v dresu reprezentačního týmu Future U17 dva zápasy v Belgii. První (výhra 4:1) absolvoval kompletní, ve druhém (remíza 3:3) si připsal závěrečných dvacet minut.

24.3.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, David Jambor a Filip Šimeček byli nominováni do reprezentace U14 pro přátelský dvojzápas s Nizozemskem (2. a 6. dubna). Mezi náhradníky pak jsou Adam Špelda a Adam Plhal.

17.3.2017

Šural v repre

Obránce Jakub Šural byl nominován do reprezentace U20 pro soustředění ve Španělsku. Národní tým během týdenního pobytu sehraje zápasy s Dánskem (24. března) a Švédskem (27. března). Jakub je zároveň společně s Lukášem Vraštilem náhradníkem týmu U21

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2017 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz