neděle 9.4.2017

3 Sparta Praha
2 Zbrojovka Brno
23.kolo

sobota 15.4.2017

2 Zbrojovka Brno
0 Jablonec
24.kolo

sobota 22.4.2017

2 Zbrojovka Brno
3 Mladá Boleslav
25.kolo

pátek 28.4., 18:00

Jihlava
Zbrojovka Brno
26.kolo

neděle 7.5., 17:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Zlín
27.kolo

sobota 13.5., 15:00

Příbram
Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 20.5., 17:00

Zbrojovka Brno
Viktoria Plzeň
29.kolo

sobota 27.5., 17:00

Slavia Praha
Zbrojovka Brno
30.kolo

Soupiska muži 2014/2015

# post jméno narozen věk výška váha
17 B Václav Hladký 14.11.1990 26 let 189 cm 80 kg
1 B Dušan Melichárek 29.11.1983 33 let 196 cm 92 kg
20 B Vlastimil Veselý 6.5.1993 23 let 185 cm 78 kg
3 O Petr Buchta 15.7.1992 24 let 185 cm 78 kg
4 O Jakub Jugas 5.5.1992 24 let 187 cm 86 kg
30 O Miroslav Keresteš 30.7.1989 27 let 176 cm 72 kg
14 O Pavel Košťál 17.9.1980 36 let 192 cm 95 kg
22 O Aleš Schuster 26.10.1981 35 let 180 cm 80 kg
26 Z Radek Buchta 22.4.1989 28 let 180 cm 72 kg
18 Z Roman Fischer 24.3.1983 34 let 173 cm 68 kg
24 Z Alois Hyčka 22.7.1990 26 let 167 cm 66 kg
21 Z Kamil Kopúnek 18.5.1984 32 let 179 cm 72 kg
19 Z Milan Lutonský 10.8.1993 23 let 174 cm 71 kg
8 Z Jan Malík 11.2.1992 25 let 180 cm 77 kg
25 Z David Pašek 27.10.1989 27 let 181 cm 78 kg
15 Z Jan Sýkora 29.12.1993 23 let 170 cm 60 kg
16 Z Šimon Šumbera 5.1.1991 26 let 179 cm 78 kg
7 Z Pavel Zavadil 30.4.1978 38 let 179 cm 76 kg
10 Z Lukáš Zoubele 20.12.1985 31 let 185 cm 80 kg
28 U Tomáš Brigant 11.10.1994 22 let 167 cm 67 kg
6 U Josef Čtvrtníček 13.2.1990 27 let 194 cm 84 kg
5 U Václav Klán 7.9.1993 23 let    
9 U Miroslav Marković 4.11.1989 27 let 184 cm 79 kg
27 U Donnell Moukanza 27.2.1991 26 let 186 cm 82 kg
23 U Fabián Slančík 22.9.1991 25 let 177 cm 80 kg
11 U Stanislav Vávra 20.7.1993 23 let 180 cm 78 kg
  průměr: 27 let 181 cm 77 kg
 



Horní řada zleva: Vlastimil Veselý, Jan Malík, Donnell Moukanza, Jakub Jugas, Václav Klán, Dušan Melichárek, Josef Čtvrtníček, Pavel Košťál, Šimon Šumbera, Kamil Kopúnek, Václav Hladký.

Prostřední řada zleva: Masér Petr Doubrava, Alois Hyčka, masér Jiří Stejskal, Alois Hyčka, Milan Lutonský, Stanislav Vávra, David Pašek, Petr Buchta, Lukáš Zoubele, Miroslav Keresteš, Radek Buchta, Roman Fischer, Jan Sýkora, Tomáš Brigant, kondiční trenér Jan Cacek, fyzioterapeut Ivan Jánský.

Dolní řada zleva: Kustod Jiří Havlíček, Aleš Schuster, Miroslav Marković, trenér brankářů Luboš Přibyl, trenér Václav Kotal, sportovní ředitel Zdeněk Kudela, asistent trenéra Michal Šmarda, asistent trenéra Richard Dostálek, Pavel Zavadil, Fabián Slančík, vedoucí mužstva Radek Šťourač.

FOTO: J. Drápal (FOTEX).

Aktualizace hráčských karet: 17.07.2014
 

Aktuality

23.4.2017

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme všechny fanoušky, že oficiální Fanshop Zbrojovky bude v úterý 25. dubna z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

20.4.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Kvido Formánek, Vojta Šmíd, Adam Rolinek a Šimon Žalud byli nominováni do reprezentace Future U16 pro turnaj v Rakousku (23. až 28. dubna).

20.4.2017

Dorost v TCM

Starší dorostenci sehrají svůj zápas proti Hradci Králové (pátek 21. dubna, 11 hodin) oproti původnímu plánu v areálu TCM. Důvodem přesunu jsou zhoršené klimatické podmínky.

18.4.2017

Krejčí a Růsek v repre

Zbrojováci Ladislav Krejčí a Antonín Růsek byli povoláni do reprezentace U18 pro turnaj Slovakia Cup (22. až 28. dubna). Zde je čekají zápasy s Irskem, Tureckem a Ruskem, na závěr pak utkání o umístění.

11.4.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Antonín Svoboda, David Kotásek a Enrico Canales byli nominováni do reprezentace U15 pro zápasy s Norskem (16. dubna) a Irskem (20. dubna). Mezi náhradníky figuruje Ondřej Šedivý.

7.4.2017

Jurásek v repre

Zbrojovák David Jurásek odehrál v dresu reprezentačního týmu Future U17 dva zápasy v Belgii. První (výhra 4:1) absolvoval kompletní, ve druhém (remíza 3:3) si připsal závěrečných dvacet minut.

24.3.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, David Jambor a Filip Šimeček byli nominováni do reprezentace U14 pro přátelský dvojzápas s Nizozemskem (2. a 6. dubna). Mezi náhradníky pak jsou Adam Špelda a Adam Plhal.

17.3.2017

Šural v repre

Obránce Jakub Šural byl nominován do reprezentace U20 pro soustředění ve Španělsku. Národní tým během týdenního pobytu sehraje zápasy s Dánskem (24. března) a Švédskem (27. března). Jakub je zároveň společně s Lukášem Vraštilem náhradníkem týmu U21

16.3.2017

Pohár s Opavou

Pohárové čtvrtfinále na hřišti Opavy sehrajeme nakonec v neděli 26. března ve 12:15. Utkání bude přenášet Česká televize.

14.3.2017

Krejčí a Růsek v repre

Zbrojováci Ladislav Krejčí a Antonín Růsek byli nominováni do reprezentace U18. Ta se nejprve ve Španělsku utká se Švýcary (22. března), poté se představí v Nizozemsku (27. března).

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2017 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz